REKLAMA
REKLAMA

Znowu niebezpiecznie na serpentynach. Czołówka opla z samochodem konwojentów (FOTO)

LESZCZAWA DOLNA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Leszczawie Dolnej. Kierująca oplem na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala.

Wczoraj przed godz. 18, dyżurny przemyskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów w miejscowości Leszczawa Dolna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letnia mieszkanka Ustrzyk Dolnych, jadąc drogą krajową nr 28 w kierunku Sanoka, na zakręcie zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z jadącym w kierunku Przemyśla volkswagenem.

Volkswagenem kierował 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, obok niego jechał pasażer, 34-letni rzeszowianin, mężczyźni w chwili zdarzenia przeprowadzali konwój zabezpieczonych pakietów pieniężnych.

Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala w Przemyślu. Kierujący volkswagenem został przetransportowany w stanie ciężkim, a pasażer z urazem kolana i głowy, podobnie 24-latka. Od kierujących pobrano krew do badań.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Pojazdy zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Przyczyny wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 

 

KMP Przemyśl

02-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)