REKLAMA
REKLAMA

Znowu niebezpiecznie na serpentynach. Czołówka opla z samochodem konwojentów (FOTO)

LESZCZAWA DOLNA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Leszczawie Dolnej. Kierująca oplem na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala.

Wczoraj przed godz. 18, dyżurny przemyskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów w miejscowości Leszczawa Dolna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letnia mieszkanka Ustrzyk Dolnych, jadąc drogą krajową nr 28 w kierunku Sanoka, na zakręcie zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z jadącym w kierunku Przemyśla volkswagenem.

Volkswagenem kierował 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, obok niego jechał pasażer, 34-letni rzeszowianin, mężczyźni w chwili zdarzenia przeprowadzali konwój zabezpieczonych pakietów pieniężnych.

Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala w Przemyślu. Kierujący volkswagenem został przetransportowany w stanie ciężkim, a pasażer z urazem kolana i głowy, podobnie 24-latka. Od kierujących pobrano krew do badań.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Pojazdy zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Przyczyny wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 

 

KMP Przemyśl

02-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)