REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 20 cm dziury. Ulica Mokra woła o remont! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – Zdecydowałem się do Państwa napisać w związku z katastrofalnym stanem ulicy Mokrej przy której mieszkam. Nawierzchnia wspomnianej ulicy jest wyłożona płytami drogowymi. Nie jest to w sumie nic niezwykłego w Sanoku, natomiast sposób ich ułożenia i stan techniczny budzi spore wątpliwości – pisze w mailu Internauta, który zasygnalizował nam sprawę.

Nasz Czytelnik wskazuje, że płyty są ułożone bardzo krzywo i w wielu miejscach są zapadnięte. W związku z powyższym, mieszkańcy korzystający z tej ulicy byli zmuszeni wielokrotnie naprawiać zawieszenia w swoich samochodach.

– W ostatnim czasie w związku z remontem sąsiedniej ulicy Pomorskiej, ruch na ul. Mokrej zwiększył się znacznie. Dodatkowo samochody ciężarowe i maszyny, które brały udział w remoncie ulicy Pomorskiej potrafiły jechać po płytach na naszej ulicy pogłębiając degradację drogi – dodaje w mailu Internauta.

Czy okoliczni mieszkańcy mogą liczyć na remont? Odpowiedź z Urzędu Miasta nie jest jednoznaczna, ale daje nadzieję na poprawę sytuacji.

– Ulica Mokra to droga dojazdowa, pozbawiona poboczy, wyłożona płytami. Jej bieżące utrzymanie i związane z tym prace będą prowadzone po zakończeniu remontu ulic Piastowskiej, Pomorskiej i 1000-lecia. Miasto ma na uwadze potrzebę gruntownej naprawy nawierzchni ulicy Mokrej i czyni starania, by pozyskać środki na ten cel – informuje Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz, kierownik Biura Burmistrza Miasta Sanoka.

foto: nadesłane

12-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)