REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 20 cm dziury. Ulica Mokra woła o remont! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – Zdecydowałem się do Państwa napisać w związku z katastrofalnym stanem ulicy Mokrej przy której mieszkam. Nawierzchnia wspomnianej ulicy jest wyłożona płytami drogowymi. Nie jest to w sumie nic niezwykłego w Sanoku, natomiast sposób ich ułożenia i stan techniczny budzi spore wątpliwości – pisze w mailu Internauta, który zasygnalizował nam sprawę.

Nasz Czytelnik wskazuje, że płyty są ułożone bardzo krzywo i w wielu miejscach są zapadnięte. W związku z powyższym, mieszkańcy korzystający z tej ulicy byli zmuszeni wielokrotnie naprawiać zawieszenia w swoich samochodach.

– W ostatnim czasie w związku z remontem sąsiedniej ulicy Pomorskiej, ruch na ul. Mokrej zwiększył się znacznie. Dodatkowo samochody ciężarowe i maszyny, które brały udział w remoncie ulicy Pomorskiej potrafiły jechać po płytach na naszej ulicy pogłębiając degradację drogi – dodaje w mailu Internauta.

Czy okoliczni mieszkańcy mogą liczyć na remont? Odpowiedź z Urzędu Miasta nie jest jednoznaczna, ale daje nadzieję na poprawę sytuacji.

– Ulica Mokra to droga dojazdowa, pozbawiona poboczy, wyłożona płytami. Jej bieżące utrzymanie i związane z tym prace będą prowadzone po zakończeniu remontu ulic Piastowskiej, Pomorskiej i 1000-lecia. Miasto ma na uwadze potrzebę gruntownej naprawy nawierzchni ulicy Mokrej i czyni starania, by pozyskać środki na ten cel – informuje Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz, kierownik Biura Burmistrza Miasta Sanoka.

foto: nadesłane

12-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)