REKLAMA
REKLAMA

4 kolejki SLU-Strefa Zdrowia. Starcie mistrza z wicemistrzem

SANOK / PODKARPACIE. W hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 4 kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia (18 bm.). Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 Bona Wilki II Sanok vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie

Pojedynek obecnego mistrza z wicemistrzem poprzedniego sezonu Sanockiej Ligi Unihokeja. Mecze tych dwóch drużyn zawsze elektryzowały kibiców oraz były świetną wizytówką sanockiego unihokeja. W tym jednak sezonie, po 3 kolejkach drużyny te zajmują przeciwległe bieguny w tabeli (Wilki 1 pozycja, InterQ 7 pozycja). Zapowiada się więc ciekawa rywalizacja, w której to zawodnicy Sanockich Niedźwiedzi będą chcieli zainkasować pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zadania z pewnością nie ułatwi im drużyna Wilków, która to będzie chciała potwierdzić swoją dominację w SLU.

18:30 Besco vs Floorball Legends

Kolejne bardzo ciekawie zapowiadające się tego wieczoru spotkanie dwóch równorzędnych drużyn w tym sezonie. Drużynę BESCO w obecnych rozgrywkach charakteryzuje świetna gra w obronie oraz wysoka skuteczność pod bramką przeciwnika, co z pewnością w meczu może być ich dużym atutem. Z kolei zespół Floorball Legends po dobrych występach, bez wątpienia będzie chciał podtrzymać dobrą passę oraz udowodnić, że w tym sezonie jest w stanie zdobywać punkty z każdym zespołem w lidze.

19:30 AZS UP Sanok vs Traf Oknoplast

W meczu kończącym zmagania 4 kolejki SLU zmierzą się ze sobą drużyny AZS UP Sanok oraz Traf Oknoplast. Faworytem spotkania z pewnością jest bardziej doświadczony i ograny zespół studentów, jednakże jak już pokazał początek sezonu, zawodnicy Oknoplastu momentami potrafią nawiązywać walkę z bardziej doświadczonymi zespołami w lidze i bezlitośnie wykorzystywać ich błędy. Zapowiada się więc sporo emocji.

17:30 Bona Wilki II Sanok vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie
18:30 Besco vs Floorball Legends
19:30 AZS UP Sanok vs Traf Oknoplast

Pauzuje drużyna Forest.

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa / archiwum

18-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)