REKLAMA
REKLAMA

4 kolejki SLU-Strefa Zdrowia. Starcie mistrza z wicemistrzem

SANOK / PODKARPACIE. W hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 4 kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia (18 bm.). Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 Bona Wilki II Sanok vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie

Pojedynek obecnego mistrza z wicemistrzem poprzedniego sezonu Sanockiej Ligi Unihokeja. Mecze tych dwóch drużyn zawsze elektryzowały kibiców oraz były świetną wizytówką sanockiego unihokeja. W tym jednak sezonie, po 3 kolejkach drużyny te zajmują przeciwległe bieguny w tabeli (Wilki 1 pozycja, InterQ 7 pozycja). Zapowiada się więc ciekawa rywalizacja, w której to zawodnicy Sanockich Niedźwiedzi będą chcieli zainkasować pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zadania z pewnością nie ułatwi im drużyna Wilków, która to będzie chciała potwierdzić swoją dominację w SLU.

18:30 Besco vs Floorball Legends

Kolejne bardzo ciekawie zapowiadające się tego wieczoru spotkanie dwóch równorzędnych drużyn w tym sezonie. Drużynę BESCO w obecnych rozgrywkach charakteryzuje świetna gra w obronie oraz wysoka skuteczność pod bramką przeciwnika, co z pewnością w meczu może być ich dużym atutem. Z kolei zespół Floorball Legends po dobrych występach, bez wątpienia będzie chciał podtrzymać dobrą passę oraz udowodnić, że w tym sezonie jest w stanie zdobywać punkty z każdym zespołem w lidze.

19:30 AZS UP Sanok vs Traf Oknoplast

W meczu kończącym zmagania 4 kolejki SLU zmierzą się ze sobą drużyny AZS UP Sanok oraz Traf Oknoplast. Faworytem spotkania z pewnością jest bardziej doświadczony i ograny zespół studentów, jednakże jak już pokazał początek sezonu, zawodnicy Oknoplastu momentami potrafią nawiązywać walkę z bardziej doświadczonymi zespołami w lidze i bezlitośnie wykorzystywać ich błędy. Zapowiada się więc sporo emocji.

17:30 Bona Wilki II Sanok vs InterQ Sanockie Niedźwiedzie
18:30 Besco vs Floorball Legends
19:30 AZS UP Sanok vs Traf Oknoplast

Pauzuje drużyna Forest.

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa / archiwum

18-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)