REKLAMA
REKLAMA

Bieg “Policz się z cukrzycą” podczas Finału WOŚP w Sanoku! (ZAPISY)

SANOK / PODKARPACIE. Bieg “Policz się z cukrzycą” ponownie podczas Finału WOŚP w Sanoku! Odbędzie się on w dzień Finału 13 stycznia. Dochód z biegu zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

ts

Patronem medialnym 27 Finału WOŚP w Sanoku są portale: Esanok.pl i Bieszczady24.pl

Organizatorem biegu w Sanoku jest Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka. Bieg odbędzie się w dzień wielkiego Finału – 13 stycznia 2019 roku. Rozpocznie się o godzinie 13.30 i potrwa około pół godziny. Start i meta będą zlokalizowane na sanockim rynku. Długość trasy wynosi niecałe 3 kilometry i wiedzie od rynku, przez ulicę Zamkową, 2. Pułku Strzelców Podhalańskich, Matejki, Kościuszki i 3. Maja.

LINK DO WYDARZENIA – KLIKNIJ TUTAJ

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na maila na adres: lagozny@wp.pl. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu. Zapisy trwają do 10 stycznia 2018 roku. Opłata startowa wynosi 20 zł, a cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP i zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny – mówi Łukasz Łagożny, organizator biegu.

Na mecie każdy zawodnik otrzyma ceramiczny, ręcznie robiony medal. Zapisy trwają do 10 stycznia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – KLIKNIJ, ABY POBRAĆ

O atrakcjach podczas 27 Finału WOŚP w Sanoku pisaliśmy tutaj:

Tak będzie wyglądał finał WOŚP w Sanoku. Zobacz co, gdzie i kiedy! (ZDJĘCIA)

źródło: Bieszczadzki Sztab WOŚP / materiały nadesłane

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)