REKLAMA
REKLAMA

Bieg “Policz się z cukrzycą” podczas Finału WOŚP w Sanoku! (ZAPISY)

SANOK / PODKARPACIE. Bieg “Policz się z cukrzycą” ponownie podczas Finału WOŚP w Sanoku! Odbędzie się on w dzień Finału 13 stycznia. Dochód z biegu zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

ts

Patronem medialnym 27 Finału WOŚP w Sanoku są portale: Esanok.pl i Bieszczady24.pl

Organizatorem biegu w Sanoku jest Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka. Bieg odbędzie się w dzień wielkiego Finału – 13 stycznia 2019 roku. Rozpocznie się o godzinie 13.30 i potrwa około pół godziny. Start i meta będą zlokalizowane na sanockim rynku. Długość trasy wynosi niecałe 3 kilometry i wiedzie od rynku, przez ulicę Zamkową, 2. Pułku Strzelców Podhalańskich, Matejki, Kościuszki i 3. Maja.

LINK DO WYDARZENIA – KLIKNIJ TUTAJ

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na maila na adres: lagozny@wp.pl. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu. Zapisy trwają do 10 stycznia 2018 roku. Opłata startowa wynosi 20 zł, a cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP i zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny – mówi Łukasz Łagożny, organizator biegu.

Na mecie każdy zawodnik otrzyma ceramiczny, ręcznie robiony medal. Zapisy trwają do 10 stycznia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – KLIKNIJ, ABY POBRAĆ

O atrakcjach podczas 27 Finału WOŚP w Sanoku pisaliśmy tutaj:

Tak będzie wyglądał finał WOŚP w Sanoku. Zobacz co, gdzie i kiedy! (ZDJĘCIA)

źródło: Bieszczadzki Sztab WOŚP / materiały nadesłane

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)