REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: 14 km w godzinę. Ratownicy apelują do „nieudolnych” kierowców (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Słoneczna niedziela przyciągnęła w Bieszczady tłumy mieszkańców regionu oraz turystów. Niestety nie wszyscy potrafili się zachować odpowiedzialnie, choćby przy parkowaniu swoich pojazdów. Aby przejechać 14-kilometrowy odcinek drogi z Przełęczy Wyżnej do Ustrzyk Górnych ratownicy GOPR potrzebowali aż godziny. Wszystko przez „nieudolnych” kierowców, którzy pozostawiali samochody w miejscach, gdzie utrudniało to płynny ruch.

Apogeum ruchu turystycznego w Bieszczadach. Nasi ratownicy po zakończonej akcji na Połoninie Wetlińskiej; z Przełęczy Wyżnej do Ustrzyk Górnych wracali ponad godzinę, a to zaledwie 14 km. Wszystko przez nieudolnych kierowców, parkujących swoje samochody w miejscach utrudniających ruch na drodze. Ludzie, do kogo będziecie mieć pretensje kiedy wyjedziemy do zgłoszenia walcząc z czasem, gdy każda minuta będzie na wagę złota, nie pomogą syreny i niebieskie światła i przyjedziemy za późno?! Prosimy Was o odrobinę rozsądku i wyobraźni bo to Ty (!), kierowco ze źle zaparkowanego samochodu, możesz mieć największe pretensje – relacjonują i apelują ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR.

Ostatni weekend był dla nas bardzo pracowity, odnotowaliśmy 10 interwencji w tym jedną z Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – R10.

źródło: GOPR Bieszczady / Facebook

14-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)