REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: 14 km w godzinę. Ratownicy apelują do „nieudolnych” kierowców (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Słoneczna niedziela przyciągnęła w Bieszczady tłumy mieszkańców regionu oraz turystów. Niestety nie wszyscy potrafili się zachować odpowiedzialnie, choćby przy parkowaniu swoich pojazdów. Aby przejechać 14-kilometrowy odcinek drogi z Przełęczy Wyżnej do Ustrzyk Górnych ratownicy GOPR potrzebowali aż godziny. Wszystko przez „nieudolnych” kierowców, którzy pozostawiali samochody w miejscach, gdzie utrudniało to płynny ruch.

Apogeum ruchu turystycznego w Bieszczadach. Nasi ratownicy po zakończonej akcji na Połoninie Wetlińskiej; z Przełęczy Wyżnej do Ustrzyk Górnych wracali ponad godzinę, a to zaledwie 14 km. Wszystko przez nieudolnych kierowców, parkujących swoje samochody w miejscach utrudniających ruch na drodze. Ludzie, do kogo będziecie mieć pretensje kiedy wyjedziemy do zgłoszenia walcząc z czasem, gdy każda minuta będzie na wagę złota, nie pomogą syreny i niebieskie światła i przyjedziemy za późno?! Prosimy Was o odrobinę rozsądku i wyobraźni bo to Ty (!), kierowco ze źle zaparkowanego samochodu, możesz mieć największe pretensje – relacjonują i apelują ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR.

Ostatni weekend był dla nas bardzo pracowity, odnotowaliśmy 10 interwencji w tym jedną z Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – R10.

źródło: GOPR Bieszczady / Facebook

14-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)