REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Dwa małe niedźwiadki i uczta na jabłoni! (FOTO)

BIESZCZADY. Niecodzienny widok czekał na turystów spacerujących po Bieszczadach w niedzielne popołudnie. W Terce, na jednej z jabłoni siedziały dwa małe niedźwiedzie, opiekowała się nimi matka, która czekała cierpliwie na strząsane z góry owoce. Publikujemy wyjątkowe zdjęcie.

Dwa małe misie i ich mamę spotkaliśmy wczoraj o 13:05 w Terce, w drodze powrotnej z Rezerwatu Sine Wiry – mówi nam Internautka, autorka zdjęcia.

Na pewno nie jest to żadna rewelacja, że niedźwiedzie korzystają z jabłek. Leśnicy dbają i pielęgnują sady, aby zwierzęta mogły korzystać ze wszystkiego, co dostępne w ich środowisku naturalnym. Rewelacją jest natomiast to, że dwa małe niedźwiadki kołyszą się na drzewie i strząsają jabłka, a turystom udaje się utrwalić takie zdarzenie. Z taką sytuacją spotykamy się po raz pierwszy – mówi Edward Marszałek, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

źródło: materiały nadesłane

09-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)