REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Ratują życie, razem z ludźmi. Szkolenia psów ratowniczych (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Psy ratownicze wespół z ludźmi ratują tych, którzy potrzebują pomocy. W Rabce Zdroju zorganizowano centralne szkolenie psów-ratowników, w kórym wzieło udział 20 czworonogów. Nie mogło zbraknąć również ratowników z Bieszczadzkiego GOPR.

W dniach 13-17.11.2019 odbyło się centralne szkolenie psów ratowniczych połączone z egzaminami. Zostało ona zorganizowane przez Podkomisję Psów Ratowniczych GOPR w Rabce Zdrój na specjalnie utworzonym poligonie. W tym roku w szkoleniu brało udział około 20 psów w tym aż 8 szczeniaków. Zwieńczeniem szkolenia było świętowanie 45-lecia istnienia Podkomisji Psów Ratowniczych GOPR. Na uroczystą akademię i pokazy zaproszono wielu Gości, m.in. panią Martę Gutowską z Rzeszowa i Jana Jarosińskiego – ratownika naszej Grupy, którzy zapoczątkowali szkolenie psów ratowniczych w Polsce! – relacjonują ratownicy na swoim fanpage na Facebooku.

Zobacz fotorelację!

 

źródło: GOPR Bieszczady/FB

20-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)