REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Wschody słońca. Bezkonkurencyjna Połonina Wetlińska. ZOBACZ FOTORELACJĘ!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przeżyć taki wschód słońca to coś wspaniałego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, słowa są tutaj zbędne.

 

Niedzielny wschód słońca na Połoninie Wetlińskiej – krótko i zwięźle opisuje Lucjan Śmietana. Słowa nie są tu potrzebne, wystarczy spojrzeć na te wyjątkowe fotografie.

A Wy macie swoje zdjęcia wschodów bądź zachodów słońca w Bieszczadach?

 

Zachęcamy do nadsyłania fotografii na adres: redakcja@esanok.pl przedstawiających Wasze wschody i zachody słońca, czy tez inne, interesujące zjawiska. Zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

 

foto: nadesłane/Lucjan Śmietana

18-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)