REKLAMA
REKLAMA

Tragedia w Grabownicy. 55-latek zginął przygnieciony przez drzewo

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. 55-letni mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Niestety jego życia nie dało się uratować.

W sobotę około godz. 10, służby ratownicze zostały wezwane do wypadku, który wydarzył się na działce polnej w Grabownicy Starzeńskiej.

Jeden z mieszkańców tej miejscowości pracował przy wycince drzewa. W pewnym momencie drzewo, które prawdopodobnie mężczyzna chciał ściąć, przygniotło go. Niestety, pomimo szybkiego powiadomienia służb ratowniczych, życia 55-letniego mężczyzny nie dało się uratować – informuje starszy aspirant Monika Dereń, rzecznik prasowy brzozowskiej policji. 

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Każdego roku podczas prac polowych czy gospodarskich zdarzają się wypadki – śmiertelne lub powodujące ciężkie kalectwo. Policja apeluje o to, by przy wykonywaniu wszelakich prac polowych zachować daleko idącą ostrożność. Pamiętajmy również, że bardzo ważne jest to, by nie wykonywać takich prac w pojedynkę. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do wypadku.

 

KPP Brzozów

 

18-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)