REKLAMA
REKLAMA

Bogdan Struś sekretarzem Sanoka (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Były starosta sanocki Bogdan Struś został mianowany na stanowisko sekretarza miasta. – Życzę Panu Bogdanowi samych sukcesów dla rozwoju Sanoka – mówi burmistrz Tomasz Matuszewski.

Dziś (czwartek – przyp. red.) mianowałem Pana Bogdana Strusia na stanowisko Sekretarza Miasta. Jest to samorządowiec z wieloletnim stażem, który w latach 2002-2006 pełnił funkcję Starosty Powiatu Sanockiego. Wierzę, że nasza współpraca będzie układała się jak najlepiej. Na nowym stanowisku, życzę Panu Bogdanowi samych sukcesów dla rozwoju naszego miasta – mówi burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski na swoim profilu w portalu Facebook.

Bogdan Struś był starostą sanockim w latach 2002-2006. W kadencjach 2006-2010 oraz w obecnej pełni funkcję radnego Rady Powiatu Sanockiego. Jest członkiem Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Pełni również funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Turystyki Urzędu Miasta Sanoka. Z tego ostatniego stanowiska będzie musiał zrezygnować.

Wkrótce więcej informacji.

źródło: oficjalny profil burmistrza Sanoka Tomasza Matuszewskiego / Facebook.com

04-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)