REKLAMA
REKLAMA

Bogdan Struś sekretarzem Sanoka (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Były starosta sanocki Bogdan Struś został mianowany na stanowisko sekretarza miasta. – Życzę Panu Bogdanowi samych sukcesów dla rozwoju Sanoka – mówi burmistrz Tomasz Matuszewski.

Dziś (czwartek – przyp. red.) mianowałem Pana Bogdana Strusia na stanowisko Sekretarza Miasta. Jest to samorządowiec z wieloletnim stażem, który w latach 2002-2006 pełnił funkcję Starosty Powiatu Sanockiego. Wierzę, że nasza współpraca będzie układała się jak najlepiej. Na nowym stanowisku, życzę Panu Bogdanowi samych sukcesów dla rozwoju naszego miasta – mówi burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski na swoim profilu w portalu Facebook.

Bogdan Struś był starostą sanockim w latach 2002-2006. W kadencjach 2006-2010 oraz w obecnej pełni funkcję radnego Rady Powiatu Sanockiego. Jest członkiem Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Pełni również funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Turystyki Urzędu Miasta Sanoka. Z tego ostatniego stanowiska będzie musiał zrezygnować.

Wkrótce więcej informacji.

źródło: oficjalny profil burmistrza Sanoka Tomasza Matuszewskiego / Facebook.com

04-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)