REKLAMA
REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Zmiana organizacji ruchu na ul. Okulickiego w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Od dzisiaj na ul. Okulickiego w Sanoku obowiązuje nowa organizacja ruchu. Jezdnia w obrębie wiaduktu powstającego w ramach obwodnicy miasta, została zwężona do jednego pasa a ruch pojazdów odbywa się wahadłowo. Taka organizacja ruchu wynika z konieczności wykonania kolejnego etapu prac na budowanym wiadukcie drogowym WD-3.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Długo oczekiwany remont ulicy Dworcowej (ZDJĘCIA)

Od dzisiaj ruch pojazdów odbywa się wahadłowo i kierowany jest ręcznie lub sterowany sygnalizacją świetlną, w zależności od pory dnia i natężenia ruchu. Ruch pieszych na czas utrudnień został przekierowany na ciąg odsunięty od ruchu pojazdów, zgodnie z załączonym schematem. Ruch wahadłowy w tym miejscu będzie obowiązywał przynajmniej przez 4 tygodnie do momentu, aż możliwe będzie przełożenie ruchu pojazdów na docelową trasę czyli pod wiaduktem. Pozostałe utrudnienia w obrębie wiaduktu na ul. Okulickiego potrwają od 6 do 8 tygodni.

Przypomnijmy, że Wykonawcą obwodnicy Sanoka (DK28) jest firma Max Bögl Polska Sp. z o.o. Umowę na projekt i budowę obwodnicy miasta Sanok w ciągu drogi krajowej nr 28, o wartości 139 909 727,58 PLN, podpisano 9.02.2016 r. Prace budowlane rozpoczęły się w sierpniu 2017 roku. Na 7-kilometrowym odcinku obwodnicy powstaje 12 obiektów inżynierskich, 4 obiektów na potokach górskich, 6 przejść dla zwierząt i przepustów pod obwodnicą, 8 przepustów ramowych pod drogami bocznymi. Zakończenie robót planowane jest końcem bieżącego roku.

Joanna Rarus / GDDKiA oddział w Rzeszowie

źródło: materiały nadesłane / GDDKiA oddział w Rzeszowie

foto: archiwum / GDDKiA oddział w Rzeszowie

04-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)