REKLAMA
REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Zmiana organizacji ruchu na ul. Okulickiego w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Od dzisiaj na ul. Okulickiego w Sanoku obowiązuje nowa organizacja ruchu. Jezdnia w obrębie wiaduktu powstającego w ramach obwodnicy miasta, została zwężona do jednego pasa a ruch pojazdów odbywa się wahadłowo. Taka organizacja ruchu wynika z konieczności wykonania kolejnego etapu prac na budowanym wiadukcie drogowym WD-3.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Długo oczekiwany remont ulicy Dworcowej (ZDJĘCIA)

Od dzisiaj ruch pojazdów odbywa się wahadłowo i kierowany jest ręcznie lub sterowany sygnalizacją świetlną, w zależności od pory dnia i natężenia ruchu. Ruch pieszych na czas utrudnień został przekierowany na ciąg odsunięty od ruchu pojazdów, zgodnie z załączonym schematem. Ruch wahadłowy w tym miejscu będzie obowiązywał przynajmniej przez 4 tygodnie do momentu, aż możliwe będzie przełożenie ruchu pojazdów na docelową trasę czyli pod wiaduktem. Pozostałe utrudnienia w obrębie wiaduktu na ul. Okulickiego potrwają od 6 do 8 tygodni.

Przypomnijmy, że Wykonawcą obwodnicy Sanoka (DK28) jest firma Max Bögl Polska Sp. z o.o. Umowę na projekt i budowę obwodnicy miasta Sanok w ciągu drogi krajowej nr 28, o wartości 139 909 727,58 PLN, podpisano 9.02.2016 r. Prace budowlane rozpoczęły się w sierpniu 2017 roku. Na 7-kilometrowym odcinku obwodnicy powstaje 12 obiektów inżynierskich, 4 obiektów na potokach górskich, 6 przejść dla zwierząt i przepustów pod obwodnicą, 8 przepustów ramowych pod drogami bocznymi. Zakończenie robót planowane jest końcem bieżącego roku.

Joanna Rarus / GDDKiA oddział w Rzeszowie

źródło: materiały nadesłane / GDDKiA oddział w Rzeszowie

foto: archiwum / GDDKiA oddział w Rzeszowie

04-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)