REKLAMA
REKLAMA

CBA bada dokumenty w urzędzie w Ustrzykach Dolnych

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Do połowy grudnia powinna zakończyć się kontrola prowadzona przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych. Jak tłumaczy burmistrz Bartosz Romowicz, powodem kontroli jest przebudowa drogi Krościenko-Stebnik, a dokładniej procedura udzielania zamówień publicznych.

– Kontrola Wojewody Podkarpackiego do dnia dzisiejszego nie zakończyła się żadnymi skutkami dla gminy, a należy przypomnieć, że została wszczęta na skutek anonimowego zawiadomienia jednego z mieszkańców naszej gminy – czytamy na Facebooku Bartosza Romowicza. Czynności kontrolne w urzędzie funkcjonariusze prowadzili 17 września przez około cztery godziny. Jestem przekonany, że przebudowa drogi Krościenko-Stebnik została wykonana zgodnie z przepisami prawa, co potwierdza pisemnie Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz, że procedury udzielenie zamówienia publicznego również zostały dochowane. Świadczy o tym protokół z kontroli Wojewody Podkarpackiego.

zdjęcie poglądowe / archiwum CBA

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)