REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: „Na czerwonym wymuszają pierwszeństwo! Kłócą się, trąbią!” (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy sygnał od jednego z naszych Czytelników. Chodzi o remontowany odcinek drogi z Łukowego do Tarnawy Dolnej, gdzie obecnie obowiązuje ruch wahadłowy, kierowany sygnalizacja świetlną. Niestety, wielu kierowców nic sobie z tego nie robi…

 

Na remontowanym odcinku drogi z miejscowości Łukowe do miejscowości Tarnawa Dolna, obowiązuje objazd kierowany sygnalizacją świetlną. Niestety im dłużej obowiązuje taki ruch, tym więcej osób „wyłamuje” się spod prawa, wymuszając pierwszeństwo przejazdu i wjeżdżając na dany objazd gdy obowiązuje ich światło czerwone – pisze Internauta.

W załączeniu przesyła kilka fotografii, które pokazują ten problem.

Rozumiem, że komuś może się śpieszyć, ale to już przesada, kiedy wyczekując na swoje zbawienne zielone światło i jadąc beztrosko do celu, nagle zza zakrętu wyskakuje bardzo śpieszący się człowiek. Często nawet kłócąc się na środku drogi, że to on miał zielone, pomimo, że to za mną stoi i trąbi sznur aut, a policja zamiast sprawdzać to miejsce w godzinach szczytu i sypać mandatami, żeby wylać kubeł zimnej wody na rozpalone głowy, pokazuje się raz na jakiś czas w godzinach wieczornych – kwituje Czytelnik.

 

foto: nadesłane

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)