REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: „Na czerwonym wymuszają pierwszeństwo! Kłócą się, trąbią!” (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy sygnał od jednego z naszych Czytelników. Chodzi o remontowany odcinek drogi z Łukowego do Tarnawy Dolnej, gdzie obecnie obowiązuje ruch wahadłowy, kierowany sygnalizacja świetlną. Niestety, wielu kierowców nic sobie z tego nie robi…

 

Na remontowanym odcinku drogi z miejscowości Łukowe do miejscowości Tarnawa Dolna, obowiązuje objazd kierowany sygnalizacją świetlną. Niestety im dłużej obowiązuje taki ruch, tym więcej osób „wyłamuje” się spod prawa, wymuszając pierwszeństwo przejazdu i wjeżdżając na dany objazd gdy obowiązuje ich światło czerwone – pisze Internauta.

W załączeniu przesyła kilka fotografii, które pokazują ten problem.

Rozumiem, że komuś może się śpieszyć, ale to już przesada, kiedy wyczekując na swoje zbawienne zielone światło i jadąc beztrosko do celu, nagle zza zakrętu wyskakuje bardzo śpieszący się człowiek. Często nawet kłócąc się na środku drogi, że to on miał zielone, pomimo, że to za mną stoi i trąbi sznur aut, a policja zamiast sprawdzać to miejsce w godzinach szczytu i sypać mandatami, żeby wylać kubeł zimnej wody na rozpalone głowy, pokazuje się raz na jakiś czas w godzinach wieczornych – kwituje Czytelnik.

 

foto: nadesłane

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)