REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

„Czerwona latarnia” urwała punkty Stali

SPORT / PODKARPACIE. W 31. kolejce rozgrywek IV ligi podkarpackiej, drużyna Geo-Eko Ekoball-u stali Sanok udała się do Gorzyc na mecz z tamtejszą Stalą. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla sanoczan z rzutu karnego zdobył Patryk Wójcik.

Mateusz Ostrowski, trener Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok. Foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

Trener Mateusz Ostrowski – pomeczowa opinia: – Ten mecz najlepiej podsumowuje piłkarska sentencja „Niewykorzystane sytuacje się mszczą”, i tak też było w tym spotkaniu. Pierwsza część meczu to nasza całkowita dominacja, gra toczyła się w większości na połowie gospodarzy. Do najlepszych sytuacji można zaliczyć stuprocentowe sytuacje sam na sam Lorenca i Sobolaka, a także jego strzał w poprzeczkę. Powinniśmy wykorzystać swoje okazje i zamknąć mecz już w pierwszych 45 minutach. Tak się niestety nie stało. Druga połowa ma podobny przebieg, zupełnie zdominowaliśmy przeciwnika, jednak z mniejszą liczbą sytuacji bramkowych niż w pierwszej części gry. Gospodarze wyprowadzają 2-3 kontrataki, które mogły zagrozić naszej bramce. W 65 minucie po ewidentnym faulu na Feminie, który 5 minut wcześniej pojawił się na boisku otrzymujemy rzut karny. Z wapna skutecznie uderza Patryk Wójcik, wyprowadzając nas na prowadzenie. Staramy się kontrolować sytuację do końca spotkania, jednak nie udaje się podwyższyć rezultatu i dobić przeciwnika, co mści się na nas w ostatniej akcji meczu, gdzie w doliczonym czasie gry tracimy bramkę po rzucie rożnym i jedynym celnym strzale na bramkę, której strzegł w tym meczu Rafał Michura. Do domu wracamy ze sporym niedosytem – czytamy na stronie KS Ekoball.

Stal Gorzyce – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1:1 (0:0)
0:1 Patryk Wójcik 65` (k)
1:1 Jakub Łuczakowski 90`+2

W 32. serii gier drużyna Geo-Eko Ekoball Stali Sanok podejmuje JKS Jarosław. Mecz zaplanowano na 1 czerwca. Początek o godzinie 17:00.

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok

Pozostałe wyniki 31. kolejki:

Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1:2
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica 1:0
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1:3
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 4:1
Rzemieślnik Pilzno – Wisłoka Dębica 0:2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno 3:2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 6:0
Przełom Besko – Piast Tuczempy 3:2

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)