REKLAMA
REKLAMA

Czesław Siekierski „jedynką” na Podkarpaciu. Polityk PSL spotkał się z mieszkańcami Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

Czesław Siekierski „jedynką” na Podkarpaciu. Polityk PSL spotkał się z mieszkańcami Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się wielkimi krokami. Znamy już najwazniejszych graczy na poszczególnych listach kandydatów na europosłów. „Jedynką” na Podkarpaciu oddelegowaną przez Koalicję Europejską jest Czesław Siekierski. Polityk i ekonomista, były wiceminister rolnictwa, eurodeputowany czterech ostatnich kadencji. Niedawno, jeden z czołowych polityków Polskiego Stronnictwa Ludowego odwiedził Sanok. W klubie Górnik rozmawiał z mieszkańcami regionu, którzy chętnie zadawali pytania i dyskutowali głównie o lokalnych problemach i wyzwaniach.

„Zjednoczona w różnorodności” to motto Unii Europejskiej używane od blisko 20 lat. Jedność krajów członkowskich, wspólne cele, ale przy zachowaniu odrębności, suwerenności i tradycji każdego z krajów. Taki charakter unijnej współpracy ma przyczyniać się do odnoszenia wspólnych sukcesów i polepszania życia obywateli Europy.

Frekwencja podczas eurowyborów w 2014 roku wyniosła niespełna 24%. Eksperci wieszczą, że tym razem będzie ona wyższa. Czesław Siekierski przekonywał, że warto spełnić obywatelski obowiązek i 26 maja wybrać się do lokali wyborczych.

Materiał sponsorowany przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

15-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook