REKLAMA
REKLAMA

Czy do Sanoka przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Coli? Ruszyło głosowanie

SANOK / PODKARPACIE. Do Sanoka znów może zawitać kultowa, świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Właśnie ruszyło głosowanie na miasta, które znajdą się na świątecznej trasie. Atrakcje są na razie owiane tajemnicą. Z pewnością jednak będzie ciekawie, a podświetlony, biało-czerwony tir znów przykuje uwagę wielu mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych. Chcecie ciężarówki Coca-Coli w Sanoku?

Od 1995 roku 15-metrowa świąteczna ciężarówka Coca-Coli co roku odwiedza kilkanaście polskich miast, wprowadzając mieszkańców w nastrój przypominający o zbliżających się świętach. Podświetlony i udekorowany tir z podobizną św. Mikołaja pijącego popularny napój, zaprasza do skorzystania z wielu świątecznych atrakcji. Te, przygotowane na 2019 rok są na razie owiane tajemnicą. Sanoczanie, pamiętając 2016 roku, wiedzą jednak na jakiego typu przyjemności mogą liczyć.

Trzy lata temu można było rzecz jasna zrobić sobie zdjęcie przy kultowej ciężarówce, czy wykonać fotografię siedząc na kolanach Mikołaja. Była interaktywna gra komputerowa, w której dzięki specjalnym okularom mogliśmy niemal dotknąć prowadzonych przez nas sań z reniferami. Rozdawano świąteczne dekoracje i napoje. Na Rynku w Sanoku zebrał się tłum mieszkańców, którzy chcieli sprawić radość swoim pociechom.

Czy Sanok ma szansę na kolejną wizytę ciężarówki Coca-Coli? Wszystko zależy od głosowania, które właśnie się rozpoczęło.

GŁOSOWANIE

Głosujesz – ustalasz tegoroczną trasę świątecznych ciężarówek! Wpisz w komentarzu # z nazwą swojego miasta (bez polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz spacji, a dwuczłonową nazwę miasta napisz łącznie). 10 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finałowego etapu, w którym wybierzecie 3 zwycięskie miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Pierwszy etap trwa do 01.12.2019 r. do 23:59 – czytamy w komunikacie na profilu Coca-Coli na Facebooku.

ZDJĘCIA Z 2016 ROKU

źródło: Red., Coca-Cola / Facebook

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)