REKLAMA
REKLAMA

Darmowe, wakacyjne warsztaty projektowania 3D! Sprawdź, jak się zapisać!

SANOK / PODKARPACIE. Organizatorzy zapraszają młodzież do wzięcia udziału w darmowych warsztatach projektowania 3D w programie Blender!


„Blender 3D” daje naprawdę potężne możliwości. Zaletą Pakietu Blender jest jego uniwersalność, wyposażony został w narzędzia do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji trójwymiarowych. Umożliwia także tworzenie prezentacji interaktywnych (np. gier) na własnym silniku graficznym. Celem kursu jest przekazanie wiedzy umożliwiającej praktyczne wykorzystanie programu Blender, w tym przypadku tworzenia modelu samolotu. Program warsztatów obejmuje zarówno poznanie narzędzi dostępnych w aplikacji, poznanie teorii grafiki 3D, oraz praktycznego wykorzystania wiedzy podczas pracy nad własnym projektem. Dzięki temu uczestnicy będą mogli wykorzystać nabytą podczas warsztatów wiedzę do przyszłej samodzielnej pracy. Istotnym faktem jest to, że Blender to program „open source” co oznacza, że jest całkowicie darmowy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby po skończonych warsztatach mogły kontynuować naukę w zaciszu własnego domu na własnych komputerach.

Zapisy dostępne na stronie organizatora TUTAJ oraz w siedzibie NinK przy ul. 3 Maja 15/3 w Sanoku.

Warsztaty będą polegały na zaprojektowaniu w darmowym programie do grafiki „Blender 3D” trójwymiarowego modelu. Zajęcia są skierowane do młodzieży szkół średnich, będą trwały od poniedziałku do piątku po 4 godziny lekcyjne, od godz. 9:00 do godz. 12:15

Termin zajęć: 5-8.08.2019

 

materiały nadesłane

09-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)