REKLAMA
REKLAMA

Grzegorz Braun do sanoczan: Chcemy własnego państwa, a nie „eurokołchozowego landu” (VIDEO, ZDJĘCIA)

Grzegorz Braun do sanoczan: Chcemy własnego państwa, a nie „eurokołchozowego landu” (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W hotelu i restauracji BONA w Sanoku odbyło się przedwyborcze spotkanie Grzegorza Brauna, podkarpackiej „jedynki” na liście KONFEDERACJI z mieszkańcami Sanoka i regionu. Tradycyjnie, było spontanicznie i energicznie. Uczestnicy spotkania chętnie zabierali głos i włączali się do dyskusji. Co ciekawego miał do przekazania sanoczanom Grzegorz Braun? Zapraszamy do obejrzenia relacji video oraz zdjęć.

Skoro mowa o wyborach do Parlamentu Europejskiego, to nie mogło zabraknąć szeregu wątków dotyczących samej unii. Konfederaci mają zdecydowane zdanie na temat przynależności Polski do europejskich struktur.

KONFEDERACJA zapowiada zaskakująco wysoki wynik wyborczy. Czy to ugrupowanie faktycznie wierzy w odniesienie sukcesu i zdobycie mandatu w najbliższych wyborach? A może celem głównym są jesienne wybory parlamentarne? Jak Grzegorz Braun czuje się w Sanoku i jak ocenia spotkanie z mieszkańcami? Odpowiedzi na te i inne pytania w materiale video.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Według ocen ekspertów, nasze województwo może liczyć na dwa lub trzy mandaty. Duże znaczenie będzie miała tutaj frekwencja. W kraju wybierzemy łącznie 52 eurodeputowanych w przypadku przeprowadzenia Brexitu. Natomiast jeśli do Brexitu nie dojdzie, nasz kraj będzie dysponował jednym mandatem mniej.

ZOBACZ ZAPIS CAŁEGO SPOTKANIA GRZEGORZA BRAUNA Z SANOCZANAMI

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Grzegorz Braun „jedynką” na Podkarpaciu. Wystąpienie podczas konwencji w Rzeszowie (VIDEO)

Konwencja KONFEDERACJI. „Zatrzymamy maszynę do mielenia serc i umysłów naszych dzieci” (FILM, ZDJĘCIA)

Janusz Korwin-Mikke śpiewa o KONFEDERACJI (VIDEO)

09-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)