REKLAMA
REKLAMA

Dawid Koczera deklasuje rywali i sięga po największy puchar! (ZDJĘCIA)

NEBIESZCZANY / PODKARPACIE. W sobotę w limanowej odbyła się VIII edycja międzynarodowego turnieju One World One Kyokushin. Klub UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany reprezentował Dawid Koczera, w kategorii junior -70kg. Dawid zdeklasował rywali i zdobył pierwsze w swoje karierze i w krótkiej jeszcze historii klubu złoto.

Dawid Koczera miał wszystkie walki pod kontrolą i zwyciężał z dużą przewagą. Walka finałowa z członkiem kadry narodowej, po pierwszych dwóch minutach zakończyła się remisem, ale w dogrywce nasz zawodnik nie dał szans przeciwnikowi i jednogłośnie zwyciężył.

Dla Dawida były to drugie zawody, gdzie znów musiał mierzyć się z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami. W poprzednim turnieju do złota brakło niewiele, ale przez ostatni miesiąc poprawiono pewne rzeczy na treningu i jak widać, praca szybko przyniosła efekt.

Warto zaznaczyć, że Dawid trenuje karate od niespełna dziesięć miesięcy, a starty w zawodach zaczął dopiero trzy miesiące temu.

Dla nas był to najlepszy jaki mogliśmy sobie wymarzyć na koniec sezonu startowego. Co prawda od początku zakładaliśmy, że prawdziwe owoce naszej pracy będziemy zbierać dopiero w kolejnych latach, ale już teraz jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników, bo na osiem naszych występów w tym roku, przywieźliśmy sześć medali, w tym jeden z dalekiej Japonii, a dwa z turniejów międzynarodowych – mówi Anna Czaban z UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany.

Organizator zawodów Sensei Arkadiusz Sukiennik, złożył na ręce Sensei Janusza Czabana z Kumite Niebieszczany pamiątkowy obraz z życzeniami powodzenia w dalszej działalności niedawno powstałego klubu.
 
 
źródło: materiały nadesłane
17-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)