REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Jechał za szybko i skasował drewniany płot. „Trzeci raz niszczą mi ogrodzenie” (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W piątkowe popołudnie w Zagórzu, 68-letni kierowca fiata, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wjechał w drewniane ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale cierpliwość do tego typu zdarzeń traci powoli właścicielka domu, która wylicza, że był to już trzeci podobny przypadek.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, niedługo po godzinie 13.

W Zagórzu, na ul. Chopina, kierujący fiatem 68-letni mieszkaniec powiatu leskiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego wjechał w ogrodzenie posesji uszkadzając je. Kierujący był trzeźwy – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz oficer prasowy KPP Sanok. Nikt nie odniósł obrażeń.

Według relacji sprawcy, bezpośrednią przyczyną zdarzenia był motocyklista jadący z naprzeciwka – mówi nam Czytelnik, który poinformował nas o całym zdarzeniu. – Mieszkanka posesji przy ul. Chopina w Zagórzu mówiła mi, że już trzykrotnie poniosła straty w wyniku podobnych zdarzeń z udziałem kierujących pojazdami. Zmotoryzowani często nie przestrzegają ograniczeń prędkości, a sam odcinek drogi od przejazdu kolejowego do osiedla Dolina nie posiada chociażby odpowiedniego oznakowania co do dopuszczalnej prędkości, nie mówiąc już o progach zwalniających czy chodniku dla pieszych. Drogą tą poruszają się pieszo m.in dzieci i młodzież – dodaje.

Foto: materiały nadesłane

17-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)