REKLAMA
REKLAMA

Domowa interwencja zakończyła się aresztowaniem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Zatrzymaniem 28-latka zakończyła się interwencja domowa w jednym z mieszkań w Ustrzykach Dolnych. Mundurowi w trakcie czynności znaleźli u awanturującego się mężczyzny susz roślinny. Jeżeli badanie potwierdzi, że był to narkotyk, to za przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozić mu będzie do 3 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec maja, policjanci zostali wezwani na interwencję domową, do jednego z mieszkań w Ustrzykach Dolnych. Na miejscu okazało się, że mężczyzna był agresywny wobec domowników. Mundurowi sprawdzili 28-latka i znaleźli zawiniątko z suszem. Mieszkaniec Ustrzyk Dolnych został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze, zabezpieczoną substancje przekazali do badania biegłemu, który określi, czy znaleziony susz jest narkotykiem. Za posiadanie środków odurzających może grozić nawet do 3 pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

10-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)