REKLAMA
REKLAMA

Domowa interwencja zakończyła się aresztowaniem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Zatrzymaniem 28-latka zakończyła się interwencja domowa w jednym z mieszkań w Ustrzykach Dolnych. Mundurowi w trakcie czynności znaleźli u awanturującego się mężczyzny susz roślinny. Jeżeli badanie potwierdzi, że był to narkotyk, to za przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozić mu będzie do 3 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec maja, policjanci zostali wezwani na interwencję domową, do jednego z mieszkań w Ustrzykach Dolnych. Na miejscu okazało się, że mężczyzna był agresywny wobec domowników. Mundurowi sprawdzili 28-latka i znaleźli zawiniątko z suszem. Mieszkaniec Ustrzyk Dolnych został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze, zabezpieczoną substancje przekazali do badania biegłemu, który określi, czy znaleziony susz jest narkotykiem. Za posiadanie środków odurzających może grozić nawet do 3 pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

10-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)