REKLAMA
REKLAMA

Pełne energii popołudnie. Żywioł na i pod sceną (VIDEO)

Pełne energii popołudnie. Żywioł na i pod sceną (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. To było kolejne fantastyczne popołudnie z Fundacją Czas Nadziei i przyjaciółmi. Na Wielkim Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w sanockim Skansenie bawiło się w sumie kilka tysięcy osób.

O godzinie 14 scenę przejęły przedszkolaki, prezentując swoje umiejętności taneczne. Po nich obserwowaliśmy pokaz zumby. W kolejnym punkcie, prowadzący, pan Ogórek z Centrum Uśmiechu, ze swoimi pomocnicami panią Jagodą i Truskawką uczyli dzieci, jak zdrowo się odżywiać.

Wiele działo się poza sceną. Było stoisko Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, można było zarejestrować się w banku potencjalnych dawców szpiku. Ogromny zainteresowaniem cieszyły się serduszka nadziei. Dzieci za darmo mogły korzystać z parku linowego, dmuchańców czy ścianki wspinaczkowej. Swoje stoiska i prezentacje przygotowali policjanci oraz strażacy. Trudno w kilku zdaniach opisać, co działo się w to niedzielne popołudnie w sanockim skansenie.

Punkt kulminacyjny stanowiły koncerty zespołów 4Dreamers oraz Yellow Horse. Zarówno na scenie, jak i pod sceną było bardzo gorąco!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jest moc! Trwa Wielki Piknik Rodzinny (VIDEO, FOTO)

10-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)