REKLAMA
REKLAMA

Pełne energii popołudnie. Żywioł na i pod sceną (VIDEO)

Pełne energii popołudnie. Żywioł na i pod sceną (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. To było kolejne fantastyczne popołudnie z Fundacją Czas Nadziei i przyjaciółmi. Na Wielkim Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w sanockim Skansenie bawiło się w sumie kilka tysięcy osób.

O godzinie 14 scenę przejęły przedszkolaki, prezentując swoje umiejętności taneczne. Po nich obserwowaliśmy pokaz zumby. W kolejnym punkcie, prowadzący, pan Ogórek z Centrum Uśmiechu, ze swoimi pomocnicami panią Jagodą i Truskawką uczyli dzieci, jak zdrowo się odżywiać.

Wiele działo się poza sceną. Było stoisko Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, można było zarejestrować się w banku potencjalnych dawców szpiku. Ogromny zainteresowaniem cieszyły się serduszka nadziei. Dzieci za darmo mogły korzystać z parku linowego, dmuchańców czy ścianki wspinaczkowej. Swoje stoiska i prezentacje przygotowali policjanci oraz strażacy. Trudno w kilku zdaniach opisać, co działo się w to niedzielne popołudnie w sanockim skansenie.

Punkt kulminacyjny stanowiły koncerty zespołów 4Dreamers oraz Yellow Horse. Zarówno na scenie, jak i pod sceną było bardzo gorąco!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jest moc! Trwa Wielki Piknik Rodzinny (VIDEO, FOTO)

10-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)