REKLAMA
REKLAMA

DZIEŃ DZIECKA: Festiwal Nauki i Zabawy. Darmowe atrakcje!

SANOK / PODKARPACIE. PWSZ w Sanoku zaprasza mieszkańców Sanoka i okolic na 2. Festiwal Nauki i Zabawy zorganizowany z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 9 czerwca 2019 roku w godzinach 10:00-14:00 na dziedzińcu PWSZ w Sanoku przy ulicy Mickiewicza 21, a w razie niepogody w hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ.

Po sukcesie pierwszego festiwalu w roku ubiegłym organizatorzy postanowili wpisać imprezę w kalendarz cyklicznie organizowanych wydarzeń na sanockiej uczelni.

Dlatego już 9 czerwca zapraszamy całe rodziny! Nie zabraknie eksperymentów fizycznych z wykorzystaniem ciekłego azotu, gier i zabaw edukacyjnych, mikroskopijnego badania flory, pokazu talentów muzycznych, czy wreszcie zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz budowy anatomicznej ludzkiego ciała.

Proponujemy także gry i zabawy przygotowane przez poszczególne Instytuty PWSZ, pokazy Straży Pożarnej, Policji. Dla dzieci zostaną przygotowane darmowe atrakcje, tj.: dmuchańce, malowanie twarzy, darmowy popcorn i wata cukrowa.

materiały nadesłane

06-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: