REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Majówka w parku „Kwitnąca akacja” (ZAPROSZENIE)

TREPCZA / PODKARPACIE.  Majowe chłody i padające deszcze skutecznie przeszkodziły w spotkaniach plenerowych. Ostatnią szansą będzie ta zaplanowana w piątek 31 maja br. Co prawda na widok kwitnących akacji musimy jeszcze zaczekać z uwagi na opóźnienia w rozwoju przyrody, to jednak świeża zieleń liści i trawy oraz głośny śpiew mieszkających tu ptaków niezależnie od pogody dodają temu miejscu szczególnego uroku. Początek spotkania w plenerze o godz. 19:30.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka z myślą o najmłodszych zapłonie ognisko i będzie szansa na degustację nie tylko pieczonego ziemniaka, ale również dzięki proboszczowskiej dyspensie smakowitej kiełbaski, pieczonej na leszczynowym kiju. Organizatorzy – POAK w Trepczy – przygotowali dla uczestników specjalne śpiewniki. W bliskości parku przy ulicy Kwiatowej istnieje możliwość bezpiecznego parkingu dla samochodów. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza tych, którzy do tej pory nie mieli możliwości uczestnictwa w plenerowej imprezie. Akompaniament muzyczny Marka Dzioka – znanego w środowisku sanockim muzyka i aranżera – oraz plenerowy koncert muzyczny najpiękniejszych pieśni maryjnych starych i nowych to dodatkowa atrakcja dla melomanów. Udział dzieci w majówce za zgodą i pod opieką rodziców.

/pr/

FOTO. Sercem parku jest wydzielony drewnianym płotkiem ogród „Ave Maria”, w głębi „Kwatera Katyńska 1940” z powiewającą na maszcie narodową flagą

31-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook