REKLAMA
REKLAMA

Ekipa WATAHY wróciła w Bieszczady! Czekacie na kolejny sezon? (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ekipa Watahy zameldowała się w Bieszczadach! Ruszają zdjęcia do trzeciego sezonu popularnego serialu HBO o strażnikach granicznych.

Zarówno pierwszy jak i drugi sezon Watahy cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Kiedy w finałowej scenie drugiego sezonu Wiktor Rebrow został oczyszczony z zarzutów i otrzymał propozycję powrotu do służby, w przestrzeni medialnej pojawiły się różne głosy. Jedni byli przekonani, że to już koniec serii inni, że jeszcze usłyszymy o losach bohaterów serialu.

Na ten moment producenci nie zdradzają o czym będą kolejne odcinki, ani też ile ich będzie. Aczkolwiek wątków do kontynuacji może być całkiem sporo. Zasadnicze pytanie, czy Rebrow przyjmie propozycję powrotu do służby? Jak potoczyły się losy prokurator Igi Dobosz po tym, jak zabiła Halmana? Co z kłopotami zawodowymi Konrada Markowskiego, komendanta Placówki Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych? Czy wrócą starzy bohaterowie, czy może pojawią się nowe twarze?

 

 

 

Wataha to polski kryminalno-sensacyjny serial telewizyjny emitowany przez HBO Polska od 12 października 2014. Pierwszy sezon cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Ekipa filmowa ponownie wróciła w Bieszczady w październiku 2016 roku. Nowe odcinki były kontynuacją poprzednich. Obraz na małym ekranie cieszył sie wielką popularnością.

Warto podkreślić, że, fantastyczne tło muzyczne tworzyły wykorzystane utwory bieszczadzkiego zespołu „Tołhaje”.

ZOBACZ TAKŻE:

WATAHA 3: Ruszają zdjęcia w Bieszczadach! Poszukiwani statyści w każdym wieku

 

film: Wataha HBO/fb

11-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)