REKLAMA
REKLAMA

UNIHOKEJ: TravelPL Wilki Sanok – TKKF Jadberg Pionier Tychy (LIVE)

SANOK / PODKARPACIE. Czas na kolejne unihokejowe emocje w Sanoku. Tym razem rywalem TravelPL Wilków Sanok będzie TKKF Jadberg Pionier Tychy. Będą to pierwsze spotkania obu ekip w tym sezonie. Stawką może być 3 miejsce w grupie A Salming Ekstraligi Mężczyzn. W sobotę początek rywalizacji o 18:00, natomiast w niedzielę o 10:00. Mecze odbędą się w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku.

TRANSMISJA BĘDZIE DOSTĘPNA NA PROFILU ESANOK.PL NA FACEBOOKU

KLIKNIJ

Początek relacji o 17:50.

W dotychczas rozegranych spotkaniach grupowych zarówno Sanok jak i Tychy zbierał cenne ligowe doświadczenia ośmiokrotnie rywalizując z dwoma nowotarskimi zespołami należącymi do ścisłej krajowej czołówki. Tyszanom nie udało się zdobyć punktów. Sanok również liczył na więcej, choć na osłodę pozostaje inauguracyjne zwycięstwo z Szarotką Nowy Targ. Blisko było również w drugim wyjazdowym meczu z tym zespołem, ale tym razem minimalnie lepsi okazali się brązowi medaliści poprzedniego sezonu.

Do końca zmagań grupowych obu drużynom pozostały cztery bezpośrednie pojedynki. Zadecydują one o rozstawieniu przed play-offami.

Mecze w Sanoku zaplanowano na 5 i 6 stycznia. Pierwotnie miały się odbyć pod koniec października, ale zostały przełożone dzięki uprzejmości drużyny z Tychów i przy zgodzie Polskiego Związku Unihokeja z powodu wypadku Kamila Dudka. Rewanże 20 i 21 stycznia na terenie Pioniera.

Warto zaznaczyć, że w drużynie z Tychów gra dwóch sanoczan Michał Karski, który jest również menedżerem seniorskiej reprezentacji Polski oraz Piotr Bar, były hokeista.

SALMING EKSTRALIGA MĘŻCZYZN

TRAVELPL WILKI SANOK – TKKF JADBERG PIONIER TYCHY

Sobota – 18:00
Niedziela – 10:00

Hala Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku

Z sobotniego spotkania zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Będzie ona dostępna na portalu Esanok.pl

źródło: Wilki Sanok / materiały nadesłane

Sponsorami TRAVEL.PL Wilków Sanok w sezonie 2018/2019 są:

GŁÓWNI: Bieszczady24.pl, Urząd Miasta Sanoka, TRAVEL.PL.
SPONSORZY PREMIUM: Iwoniczanka, Hotel i Restauracja BONA, PWSZ w Sanoku i Centrum Sportowo-Dydaktyczne, Esanok.pl.
SPONSORZY I PARTNERZY: P24.PL, MOSiR Sanok, FOREST S.C., VITAMIN SHOP SANOK, Amidon, JASIK – Rehabilitacja, Dariusz Dorotniak – UBEZPIECZENIA, AKONTO – Biuro Rachunkowe, Sklep FLORBALKI.PL, Sportwins – producent strojów sportowych.

foto: Tomasz Sowa

05-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)