REKLAMA
REKLAMA

Emilia Wituszyńska pełniącą obowiązki redaktora naczelnego Tygodnika Sanockiego

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta Sanoka podał informację, że pełniącą obowiązki redaktora naczelnego Tygodnika Sanockiego została Emilia Wituszyńska. Przypomnijmy, że na początku czerwca nową funkcję w magistracie objęła dotychczasowa szefowa gazety samorządowej Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz.

O Emilii Wituszyńskiej zrobiło się głośno w ostatnim czasie za sprawą jej debiutanckiej książki „Niebezpieczna gra”. Publikacja zbiera wiele pozytywnych recenzji, a sama autorka jest chwalona między innymi podczas spotkań autorskich. Jedno z nich zaplanowano na dzisiaj w Sanoku.

Emilia Wituszyńska jest sanoczanką. Obowiązki redaktor naczelnej Tygodnika Sanockiego pełni od 3 czerwca.

Pani Wituszyńska współpracowała z Tygodnikiem Sanockim. Ma doświadczenie dziennikarskie i organizacyjne – mówi Leszek Puchała, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej prowadzącej gazetę. – Nie rozpisujemy konkursu na stanowisko redaktora naczelnego. Pani Wituszyńska pełni obowiązki redaktora naczelnego i w najbliższym czasie przyjrzymy się jej pracy na tym stanowisku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz kierownikiem biura burmistrza

Emilia Wituszyńska. Foto / źródło: Urząd Miasta Sanoka

źródło: Urząd Miasta Sanoka

07-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)