REKLAMA
REKLAMA

Festiwal piłkarski na Wierchach (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę na sanockich Wiechach odbył się Festiwal Piłkarski dla zawodników rocznika 2013 organizowany przez Akademię Piłkarska Sanok. Tak, tak dla pięcio i sześciolatków. Świetne warunki do gry dla małych adeptów footballu i piękna pogoda sprawiły, że Wierchy rozbrzmiewały rudością i oczywiście emocjami piłkarskimi.

Drużyny toczyły boje na dwóch boiskach jednocześnie specjalnie przygotowanych dla tej kategorii wiekowej bez zapisywania wyników i presji na wyniki. Czysta, fantastyczna zabawa w piłkę nożną najmłodszej kategorii wiekowej biorącej udział w jakichkolwiek rozgrywkach. Jednak nie oznacza to pikniku. Każdy chciał wygrać swój mecz i cieszył się z każdego zwycięstwa i każdej strzelonej bramki.

Do Sanoka przyjechały drużyny JKS Jarosław, Akademia Piłkarska VIVIO Krosno, Akademia Piłkarska Diament Jodłowa, Kolejarz Zagórz, AktivPro Zarszyn. Dziękujemy bardzo za odwiedziny i wspólną zabawę.

Każdy mały zawodnik za swój trud dostał nagrodę w postaci wielkiego złotego medalu, najnowszej kolekcji kart z piłkarzami Panini oraz tyle pizzy ile zdoła zjeść.

Dziękujemy Dyrektorowi MOSiR Sanok oraz Burmistrzowi Miasta Sanoka za współpracę i udostępnienie stadionu w trybie ekspresowym oraz PGE Energia Odnawialna za wsparcie imprezy.

materiały nadesłane

21-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.