REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Festiwal piłkarski na Wierchach (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę na sanockich Wiechach odbył się Festiwal Piłkarski dla zawodników rocznika 2013 organizowany przez Akademię Piłkarska Sanok. Tak, tak dla pięcio i sześciolatków. Świetne warunki do gry dla małych adeptów footballu i piękna pogoda sprawiły, że Wierchy rozbrzmiewały rudością i oczywiście emocjami piłkarskimi.

Drużyny toczyły boje na dwóch boiskach jednocześnie specjalnie przygotowanych dla tej kategorii wiekowej bez zapisywania wyników i presji na wyniki. Czysta, fantastyczna zabawa w piłkę nożną najmłodszej kategorii wiekowej biorącej udział w jakichkolwiek rozgrywkach. Jednak nie oznacza to pikniku. Każdy chciał wygrać swój mecz i cieszył się z każdego zwycięstwa i każdej strzelonej bramki.

Do Sanoka przyjechały drużyny JKS Jarosław, Akademia Piłkarska VIVIO Krosno, Akademia Piłkarska Diament Jodłowa, Kolejarz Zagórz, AktivPro Zarszyn. Dziękujemy bardzo za odwiedziny i wspólną zabawę.

Każdy mały zawodnik za swój trud dostał nagrodę w postaci wielkiego złotego medalu, najnowszej kolekcji kart z piłkarzami Panini oraz tyle pizzy ile zdoła zjeść.

Dziękujemy Dyrektorowi MOSiR Sanok oraz Burmistrzowi Miasta Sanoka za współpracę i udostępnienie stadionu w trybie ekspresowym oraz PGE Energia Odnawialna za wsparcie imprezy.

materiały nadesłane

21-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)