REKLAMA
REKLAMA

Gorąco na sesji w mieście. Burmistrz w ostrych słowach skrytykował radnych Miklicza i Babiaka (FILM, ZDJĘCIA)

Gorąco na sesji w mieście. Burmistrz w ostrych słowach skrytykował radnych Miklicza i Babiaka (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwa dziesiąta sesja Rady Miasta Sanoka. Punkt dotyczący sprawozdania z działalności burmistrza przybrał raczej niespodziewany obrót. Pod koniec wystąpienia, Tomasz Matuszewski w ostrych słowach skomentował dotychczasową pracę radnych Sławomira Miklicza i Romana Babiaka. Publikujemy materiał video oraz fotorelację z sesji.

Tuż po wystąpieniu gospodarza miasta, głos chciał zabrać radny Sławomir Miklicz, ale nie został on mu udzielony. Zapewne radni Miklicz oraz Roman Babiak będą chcieli odnieść się do słów Tomasza Matuszewskiego w punkcie „wolne wnioski”.

O godzinie 10:45 przewodniczący Andrzej Romaniak poinformował o 15-minutowej przerwie. Przed jej rozpoczęciem, burmistrz poinformował o konieczności wyjazdu do urzędu marszałkowskiego w celu podpisania ważnej umowy na dofinansowanie. W tej sytuacji szybko zareagował radny Jakub Osika, który poprosił o przeniesienie punktu „wolne wnioski” i anulowanie przerwy, aby burmistrz mógł wysłuchać radnych. Do tego jednak nie doszło i radni udali się na przerwę.

Będziemy z naszą kamerą podczas punktu „wolne wnioski”. Zaprezentujemy Państwu materiał video z wystąpień poszczególnych członków rady miasta.

SPRAWOZDANIE BURMISTRZA Z DZIAŁALNOŚCI POMIĘDZY SESJAMI

(Obszerne fragmenty)

29-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)