REKLAMA
REKLAMA

Hitowe starcie w 8. kolejce!

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałkowe popołudnie (16.12.2019) w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 8 kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 – Forest (7) vs Traf Oknoplast (6)

W pierwszym spotkaniu poniedziałkowego popołudnia zmierzą się ze sobą drużyny Forest oraz Traf Oknoplast. Będzie to pojedynek zespołów z końca zestawienia ligi. Obie drużyny mają świadomość, że punkty zdobyte w tym spotkaniu mogą zaważyć o kolejności w dolnej części tabeli przed play-off.

18:30 – Besco (3) vs Bona Wilki II Sanok (2)

Niezwykle emocjonująco zapowiadające się spotkanie dwóch równorzędnych drużyn. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami górą była drużyna Wilków, jednakże w ostatnim czasie to zespół Besco jest na fali i to ich możemy uważać za faworyta tego spotkania. Liczymy na zacięte spotkanie.

19:30 – InterQ Sanockie Niedźwiedzie (5) vs Floorball Legends (4)

W spotkaniu zamykającym 8 kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja zagrają ze sobą zespoły InterQ oraz Floorball Legends. Dla Sanockich Niedźwiedzi będzie to okazja do rewanżu za pierwszy mecz w którym minimalnie lepszym okazał się zespół FL. Legendarni z pewnością podejdą bardzo poważnie do tego meczu, w którym nie sposób wskazać zdecydowanego faworyta.

8. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia
16 grudnia 2019 (poniedziałek)

17:30 Forest : Traf Oknoplast
18:30 Besco : Bona Wilki II Sanok
19:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie : Floorball Legends
Pauzuje: AZS UP Sanok

materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

16-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)