REKLAMA
REKLAMA

Hitowe starcie w 8. kolejce!

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałkowe popołudnie (16.12.2019) w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrana zostanie 8 kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań oraz krótkimi zapowiedziami meczowymi.

17:30 – Forest (7) vs Traf Oknoplast (6)

W pierwszym spotkaniu poniedziałkowego popołudnia zmierzą się ze sobą drużyny Forest oraz Traf Oknoplast. Będzie to pojedynek zespołów z końca zestawienia ligi. Obie drużyny mają świadomość, że punkty zdobyte w tym spotkaniu mogą zaważyć o kolejności w dolnej części tabeli przed play-off.

18:30 – Besco (3) vs Bona Wilki II Sanok (2)

Niezwykle emocjonująco zapowiadające się spotkanie dwóch równorzędnych drużyn. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami górą była drużyna Wilków, jednakże w ostatnim czasie to zespół Besco jest na fali i to ich możemy uważać za faworyta tego spotkania. Liczymy na zacięte spotkanie.

19:30 – InterQ Sanockie Niedźwiedzie (5) vs Floorball Legends (4)

W spotkaniu zamykającym 8 kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja zagrają ze sobą zespoły InterQ oraz Floorball Legends. Dla Sanockich Niedźwiedzi będzie to okazja do rewanżu za pierwszy mecz w którym minimalnie lepszym okazał się zespół FL. Legendarni z pewnością podejdą bardzo poważnie do tego meczu, w którym nie sposób wskazać zdecydowanego faworyta.

8. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia
16 grudnia 2019 (poniedziałek)

17:30 Forest : Traf Oknoplast
18:30 Besco : Bona Wilki II Sanok
19:30 InterQ Sanockie Niedźwiedzie : Floorball Legends
Pauzuje: AZS UP Sanok

materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

16-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)