REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: „Zastawiony chodnik, wózkiem nie można przejechać”

SANOK / PODKARPACIE. Parkowanie w Sanoku nie jest łatwą sprawą. Kierowcy radzą sobie jak mogą, niestety momentami utrudniając funkcjonowanie innym użytkownikom dróg, parkingów i chodników. Co sądzicie o tych przypadkach?

Jak parkują auta na chodniku przy ul. Rymanowskiej? Przy przedszkolu nr 1 w Sanoku nie jestem w stanie przejechać wózkiem, a straż miejska nic z tym nie robi – pisze Internautka, nadsyłając fotografię.

Inny przypadek dotyczy parkowanie na parkingach przysklepowych. Słuszna czy niesłuszna nagana dla kierowcy?

– Tak stał zaparkowany samochód przy markecie na Olchowcach. Tyle miejsc zajętych, jak tak można zaparkować? Może w końcu kierowcy nauczą się parkować i pomyślą o innych kierowcach, a nie tylko o sobie? – zastanawia się Czytelnik.

 

A Państwo co sądzą o parkowaniu w mieście? Napotykacie na podobne przypadki? Wyślijcie do nas zdjęcia na adres: redakcja@esanok.pl.

* Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl. Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

 

16-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)