REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: „Zastawiony chodnik, wózkiem nie można przejechać”

SANOK / PODKARPACIE. Parkowanie w Sanoku nie jest łatwą sprawą. Kierowcy radzą sobie jak mogą, niestety momentami utrudniając funkcjonowanie innym użytkownikom dróg, parkingów i chodników. Co sądzicie o tych przypadkach?

Jak parkują auta na chodniku przy ul. Rymanowskiej? Przy przedszkolu nr 1 w Sanoku nie jestem w stanie przejechać wózkiem, a straż miejska nic z tym nie robi – pisze Internautka, nadsyłając fotografię.

Inny przypadek dotyczy parkowanie na parkingach przysklepowych. Słuszna czy niesłuszna nagana dla kierowcy?

– Tak stał zaparkowany samochód przy markecie na Olchowcach. Tyle miejsc zajętych, jak tak można zaparkować? Może w końcu kierowcy nauczą się parkować i pomyślą o innych kierowcach, a nie tylko o sobie? – zastanawia się Czytelnik.

 

A Państwo co sądzą o parkowaniu w mieście? Napotykacie na podobne przypadki? Wyślijcie do nas zdjęcia na adres: redakcja@esanok.pl.

* Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl. Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

 

16-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)