REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Góra śmieci pod wiatą turystyczną „To nie turyści…” (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na stronie Nadleśnictwa Baligród opublikowano zdjęcia pokazujące stan wiaty turystycznej w Bukowcu pod Korbanią. Góra śmieci wysypuje się z koszy… to niestety nie była sprawka turystów…

Ręce opadają… niestety. Nowa wiata turystyczna w Bukowcu pod Korbanią… zachwyt mieszkańców i turystów, jednak to, co się tam dzieje dalekie jest od naszych oczekiwań.
Podobny obiekt jest na Otaczarni w tzw. drugim Bukowcu i tam jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji. Takich śmieci, jak te nie zostawili turyści. Drodzy mieszkańcy warto zadbać o wspólne dobro… w takie miejsca zachodzą niedźwiedzie i inne dzikie zwierzęta… dla własnego bezpieczeństwa musimy się ogarnąć! – pisze Kazimierz Nóżka na fanpage nadleśnictwa.

Posprzątaliśmy śmieci, są przy kancelarii leśnictwa Polanki w Bukowcu nr 20. Wiemy już o organizatorach spotkania, których serdecznie pozdrawiamy i życzymy następnych miłych spotkań na łonie natury! Ale niesmak pozostał i opinia kiepska o wiosce w oczach turystów – kwituje leśnik.

Foto: Roman Pasionek

13-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)