REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Góra śmieci pod wiatą turystyczną „To nie turyści…” (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na stronie Nadleśnictwa Baligród opublikowano zdjęcia pokazujące stan wiaty turystycznej w Bukowcu pod Korbanią. Góra śmieci wysypuje się z koszy… to niestety nie była sprawka turystów…

Ręce opadają… niestety. Nowa wiata turystyczna w Bukowcu pod Korbanią… zachwyt mieszkańców i turystów, jednak to, co się tam dzieje dalekie jest od naszych oczekiwań.
Podobny obiekt jest na Otaczarni w tzw. drugim Bukowcu i tam jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji. Takich śmieci, jak te nie zostawili turyści. Drodzy mieszkańcy warto zadbać o wspólne dobro… w takie miejsca zachodzą niedźwiedzie i inne dzikie zwierzęta… dla własnego bezpieczeństwa musimy się ogarnąć! – pisze Kazimierz Nóżka na fanpage nadleśnictwa.

Posprzątaliśmy śmieci, są przy kancelarii leśnictwa Polanki w Bukowcu nr 20. Wiemy już o organizatorach spotkania, których serdecznie pozdrawiamy i życzymy następnych miłych spotkań na łonie natury! Ale niesmak pozostał i opinia kiepska o wiosce w oczach turystów – kwituje leśnik.

Foto: Roman Pasionek

13-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Bukowiec2019-06-16 17:36:46
0 0
Jako mieszkaniec Bukowca, o cały incydent z pozostawionymi śmieciami mam żal do pana Nóżki. W swoim wpisie pan Nóżka jasno i wyraźnie sugeruje że za pozostawione śmieci odpowiadają mieszkańcy Bukowca, po spotkaniu które odbyło się 06.06.19. Do wiadomości pana Nóżki, to były tam obecne również osoby z kilku sąsiednich miejscowości. Otóż pan Nóżka, świadomie bądź nie, stwierdza i rozpowszechnia nieprawdę. Prawda jest taka że śmieci zostały tam po spotkaniu która odbyło się w niedziele, a którego uczestnikami byli pracownicy jednego ze sklepów w Polańczyku. Również w piątek przy tej wiacie było spotkanie dla dzieci z kilku okolicznych szkół w którym uczestniczyły przynajmniej dwie osoby z nadleśnictwa Baligród. Po tym spotkaniu pod wiatą również pozostał worek ze śmieciami. Panie Nóżka, pan kłamie i pomawia uczciwych mieszkańców Bukowca, do których już pana nie zaliczam.
Bob2019-06-17 05:49:03
0 0
Śmieci jest pełno wszędzie po rowach jedzie taki panek jeden z drugim samochodem i wyrzuca worki że śmieciami do przeróżnych rowów dobry przykład daja
JA2019-06-19 07:50:29
0 0
A dlaczego cześć komentarzy została usunieta???
Bob2019-06-19 09:44:13
0 0
Bo wstyt rządzącym przy żłobkach że tak mają środowisko zaśmiecone haha