REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Góra śmieci pod wiatą turystyczną „To nie turyści…” (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na stronie Nadleśnictwa Baligród opublikowano zdjęcia pokazujące stan wiaty turystycznej w Bukowcu pod Korbanią. Góra śmieci wysypuje się z koszy… to niestety nie była sprawka turystów…

Ręce opadają… niestety. Nowa wiata turystyczna w Bukowcu pod Korbanią… zachwyt mieszkańców i turystów, jednak to, co się tam dzieje dalekie jest od naszych oczekiwań.
Podobny obiekt jest na Otaczarni w tzw. drugim Bukowcu i tam jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji. Takich śmieci, jak te nie zostawili turyści. Drodzy mieszkańcy warto zadbać o wspólne dobro… w takie miejsca zachodzą niedźwiedzie i inne dzikie zwierzęta… dla własnego bezpieczeństwa musimy się ogarnąć! – pisze Kazimierz Nóżka na fanpage nadleśnictwa.

Posprzątaliśmy śmieci, są przy kancelarii leśnictwa Polanki w Bukowcu nr 20. Wiemy już o organizatorach spotkania, których serdecznie pozdrawiamy i życzymy następnych miłych spotkań na łonie natury! Ale niesmak pozostał i opinia kiepska o wiosce w oczach turystów – kwituje leśnik.

Foto: Roman Pasionek

13-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)