REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Idzie trudny czas dla bezdomnych kotów. Potrzebna pomoc!

SANOK / PODKARPACIE. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ANIMALS SANOK chce pomóc bezdomnym kotom przetrwać zimę i ustawić w mieście kilka ocieplonych „kocich domków”. Potrzebują jednak pomocy.

Przedsięwzięcie może się udać tylko wtedy, jeśli zechcą zaangażować się w nie inni ludzie. Wolontariusze chętnie przyjmą stare budy po pieskach, z których będzie można zrobić użytek, ale nie tylko.

Kochani! Potrzebujemy kilka budek dla kociaków wolnożyjących w Sanoku. Może to być: stara buda po psie lub budka wykonana własnoręcznie, a może komuś zbywa materiałów, z których mozna wykonać  a jeśli ktoś miałby ochotę, może dorzucić się do takiego domku. Każda pomoc będzie cenna. Pomagając nam w organizacji przedsięwzięcia, pomożecie przede wszystkim kociakom z Sanoka, by miały gdzie zagrzać się w mroźne dni, nie zamarznąć i przetrwać do wiosny – apelują wolontariusze.

Ci, którzy zechcą wesprzeć akcję, mogą zgłosić się do OTOZ ANIMALS SANOK pod numerami telefonów: 695 273 839 lub 693 972 837 lub 668 365 298.

20-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)