REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Idzie trudny czas dla bezdomnych kotów. Potrzebna pomoc!

SANOK / PODKARPACIE. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ANIMALS SANOK chce pomóc bezdomnym kotom przetrwać zimę i ustawić w mieście kilka ocieplonych „kocich domków”. Potrzebują jednak pomocy.

Przedsięwzięcie może się udać tylko wtedy, jeśli zechcą zaangażować się w nie inni ludzie. Wolontariusze chętnie przyjmą stare budy po pieskach, z których będzie można zrobić użytek, ale nie tylko.

Kochani! Potrzebujemy kilka budek dla kociaków wolnożyjących w Sanoku. Może to być: stara buda po psie lub budka wykonana własnoręcznie, a może komuś zbywa materiałów, z których mozna wykonać  a jeśli ktoś miałby ochotę, może dorzucić się do takiego domku. Każda pomoc będzie cenna. Pomagając nam w organizacji przedsięwzięcia, pomożecie przede wszystkim kociakom z Sanoka, by miały gdzie zagrzać się w mroźne dni, nie zamarznąć i przetrwać do wiosny – apelują wolontariusze.

Ci, którzy zechcą wesprzeć akcję, mogą zgłosić się do OTOZ ANIMALS SANOK pod numerami telefonów: 695 273 839 lub 693 972 837 lub 668 365 298.

20-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)