REKLAMA
REKLAMA

Klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych i konkurs palm (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Piękna, słoneczna pogoda, przyciągnęła rzesze odwiedzających, którzy przybyli poczuć klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych, spróbować lokalnych specjałów czy kupić rękodzielnicze cudeńka.

Korowód wyjątkowych palm przemaszerował do zabytkowego Kościoła z Bączala gdzie odbyła się Msza Święta, a następnie na Rynek Galicyjski, na którym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Konkurs jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem.

Nagrody zostały wręczone w dwóch kategoriach. Najpiękniejsza Palma Tradycyjna nagrodzono Przedszkole Nr 3 w Sanoku – I miejsce, Koło Gospodyń Wiejskich w Zahutyniu – II miejsce oraz Szkołę Podstawową nr 8 w Sanoku – III miejsce. Natomiast w kategorii Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Współczesna I miejsce przypadło II Liceum Ogólnokształcącemu w Sanoku, II miejsce I Liceum Ogólnokształcącemu w Sanoku a III miejsce zdobyła palma Koła Gospodyń Wiejskich w Pobiednie. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy za rok.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)