REKLAMA
REKLAMA

Klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych i konkurs palm (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Piękna, słoneczna pogoda, przyciągnęła rzesze odwiedzających, którzy przybyli poczuć klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych, spróbować lokalnych specjałów czy kupić rękodzielnicze cudeńka.

Korowód wyjątkowych palm przemaszerował do zabytkowego Kościoła z Bączala gdzie odbyła się Msza Święta, a następnie na Rynek Galicyjski, na którym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Konkurs jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem.

Nagrody zostały wręczone w dwóch kategoriach. Najpiękniejsza Palma Tradycyjna nagrodzono Przedszkole Nr 3 w Sanoku – I miejsce, Koło Gospodyń Wiejskich w Zahutyniu – II miejsce oraz Szkołę Podstawową nr 8 w Sanoku – III miejsce. Natomiast w kategorii Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Współczesna I miejsce przypadło II Liceum Ogólnokształcącemu w Sanoku, II miejsce I Liceum Ogólnokształcącemu w Sanoku a III miejsce zdobyła palma Koła Gospodyń Wiejskich w Pobiednie. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy za rok.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)