REKLAMA
REKLAMA

SLU: Zwycięstwa Wilków, BESCO i AZS UP

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz krótką relacją tekstową z 4 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia.

W meczu otwierającym zmagania 4. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzyły się ze sobą drużyny Wilków oraz Niedźwiedzi. Jak można było się spodziewać był to mecz pełen walki oraz świetnej gry oby dwu drużyn. W pierwszej części spotkania pomimo wizualnej przewagi drużyny Wilków, to zespół Interq był bardziej skuteczny. Jednakże w drugiej części meczu Wilki wykorzystują dużą ilość kar nałożona na zespół Niedźwiedzi dzięki czemu doprowadzają do remisu. Rzuty karne lepiej wykonują zawodnicy Wilków i to im przypada zwycięstwo.

Bona Wilki II Sanok – Interq Sanockie Niedźwiedzie 5:4 k
Bramki:
Jakub Sujkowski x2, Jakub Najsarek, Łukasz Gadomski, Jakub Sujkowski DRK – Maciej Brukwicki x3, Michał Janik
Strzały: 19:16

W kolejnym poniedziałkowym spotkaniu rywalizowały drużyny Besco oraz Floorball Legends. Zespół Besco tego dnia był zdecydowanie lepszy w każdym elemencie unihokejowego rzemiosła. Besco skutecznie wykorzystało słabą postawę oraz błędy Legendarnych, co pozwoliło odnieść im pewne zwycięstwo. Zespół Floorball Legends, aby pozostać w czołówce musi zacząć grać z większym zaangażowaniem oraz efektywnością.

Besco – Floorball Legends 7:1
Bramki:
Przemysław Kot, Tomasz Milczanowski, Tomasz Słomiana, Bartłomiej Milczanowski x2, Szymon Fus, Piotr Karnas – Marcin Dulęba
Strzały: 25:15

Ostre strzelanie na zakończenie kolejki urządzili sobie sanoccy studenci pewnie gromiąc zespół Trafu Oknoplast, aż 9 do 0. Nieliczne kontry drużyny Oknoplastu były szybko rozbijane przez szczelną obronę AZSu, która w tym spotkaniu spisywała się bez zarzutu. Gdyby w ataku zawodnicy Uczelni Państwowej zachowali równie zimną głowę co w obronie, to z pewnością wynik byłby jeszcze wyższy.

AZS UP Sanok –  Traf Oknoplast 9:0
Jakub Poznański, Arkadiusz Mielniczek, Piotr Zadylak, Damian Ginda x2, Wiktor Dżugan x2, Michał Kobylarski x2

Strzały: 30:7

Klasyfikacja kanadyjska

materiały nadesłane

20-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)