REKLAMA
REKLAMA

Kompletnie pijany podłożył ogień w domu! Znęcał się nad żoną

SANOK / PODKARPACIE. Decyzją sądu, 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który chciał podpalić mieszkanie najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości oblał przedmioty znajdujące się w domu środkiem łatwopalnym i podłożył ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a pożar został na czas ugaszony.


Końcem lipca br. sanoccy policjanci przeprowadzali interwencję w związku z informacją o podłożeniu ognia w jednym z sanockich domów. Na miejscu okazało się, że 43-letni mężczyzna w miejscu zamieszkania oblał łatwopalnym płynem przedmioty użytku codziennego i podpalił je. Następnie zrobił zdjęcie telefonem komórkowym płonących przedmiotów i przesłał je do krewnych. Na szczęście ogień został w porę ugaszony i nikomu nic się nie stało.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Po zbadaniu okazało się, że 43-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

W trakcie prowadzonego postępowania śledczy udowodnili mężczyźnie dodatkowo stosowanie przemocy wobec żony. Sprawca usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną oraz sprowadzenia niebezpiecznego zdarzenia – pożaru – zagrażającego życiu i zdrowiu innych osób. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Decyzją sądu wobec 43-latka zastosowano środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

 

KPP Sanok

05-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)