REKLAMA
REKLAMA

KONKURS! Rabkoland czeka! Zgarnij bilety no-limit! SPRAWDŹ!

SANOK / PODKARPACIE. Dla naszych czytelników mamy konkurs! do wygrania bilety do RABKOLANDU! Zrób niespodziankę bliskim i zgarnij wejściówkę na wszystkie atrakcje!

Rabkoland to Rodzinny Park Rozrywki i Edukacji, magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki (głównej drogi łączącej Kraków i Zakopane), nieco ponad godzinę drogi od Krakowa. Wizyta w Rabkolandzie to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji w Tatrach.

– Na cały sezon 2019 Rabkoland zaplanował obchody swoich 30 urodzin. Tak, to prawda – nasz Park ma już 30 lat! Pierwsi goście z pewnością jednak nie poznaliby dzisiejszego Rabkolandu. Corocznie przeprowadzane modernizacje, nowe atrakcje projektowane specjalnie dla nas, najwyższej jakości dekoracje i tematyzacje od polskich artystów – to wszystko sprawia, że rodzinna wycieczka do Rabkolandu z każdym rokiem staje się coraz większą przygodą, pełną zaczarowanych historii i różnorodnych przeżyć. W tym sezonie dzieci po raz pierwszy odkryją nową, kreatywną salę zabaw, wypełnioną ogromnymi klockami. Wszyscy nasi goście, także dorośli, skorzystają z długo wyczekiwanej karuzeli łańcuchowej – z niespotykanymi w Polsce podwójnymi, zabezpieczanymi siedzeniami. Choć przebudowie uległa cała centralna część parku, największym zaskoczeniem dla stałych bywalców będzie przemiana diabelskiego młyna, który poddano… kosmicznej renowacji! Smakosze znajdą dla siebie nowe, pyszne zakątki, a mali odkrywcy i wynalazcy będą zachwyceni nową strefą tematyczną – piszą organizatorzy na swojej stronie.

Mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, karuzele, zjeżdżalnie, wodne przygody, sale edukacyjne. Mamy dla Państwa pięć biletów no-limit do tego fantastycznego miejsca!

CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: Najlepsza zabawa dla najmłodszych i rodziców. Rabkoland zaprasza!

 

foto/źródło: rabkoland.pl


 

JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule wydarzenia, na które chcielibyście się wybrać, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu (PAMIĘTAJ! Sprawdź godzinę, od której trwa konkurs)

Mamy dla Was pięć biletów na wszystkie atrakcje w parku no-limit! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00 9 lipca! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas! Rozwiązanie konkursu niebawem!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK

09-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)