REKLAMA
REKLAMA

Kontrowersyjna reklama sanockiego baru (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Niedawno jeden z sanockich barów obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji nakręcono krótki klip video z zaproszeniem na atrakcje przygotowane na imprezę urodzinową. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie forma zaproponowana w filmie. Dwóch mężczyzn ubranych w burki i pasy szahida z przypiętymi dookoła sosami zaprasza na wielkie urodziny informując o licznych niespodziankach. W tle słyszymy przyspieszający, krótki dźwięk imitujący odliczanie do wybuchu. Ten następuje tuż po zakończeniu zaproszenia.

Reklama pierwszych urodzin jednego z sanockich barów wywołała niemałe zamieszanie. Zajął się nim nawet ogólnopolski portal wymiany opinii naTemat.pl. W kontrowersyjnym klipie, aktorzy ubrani w burki mają na sobie pasy, do których przypięte są keczupy i sosy używane z reguły do robienia kebabów czy innych fast foodów.

Siemanko, chcielibyśmy zaprosić was na wielkie urodziny Baru Kebab, które odbędą się 12 lipca. Mamy dla was przygotowane super konkursy, obserwujcie nasz profil na Facebooku, tam naprawdę będzie się działo. Czekamy na Was – mówi do mikrofonu jeden z bohaterów klipu. Chwilę później następuje wybuch. Drugi z mężczyzn trzyma w uniesionych dłoniach menu baru.

źródło: Youtube.com / Witold Gołąb
foto: screen z filmu Youtube.com / Witold Gołąb

12-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)