REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Osobówką uderzył w słup, pomiary stężenia tlenku węgla

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym, świątecznym tygodniu, sanoccy strażacy najczęściej interweniowali na zgłoszenia dotyczące podejrzenia obecności tlenku węgla. Było także kilka niebezpiecznych zdarzeń na drogach.

 

Pożar w kominie

W Czaszynie w dzień Wigilii doszło do pożary w przewodzie kominowym. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a ogień w porę zauważono i ugaszono.

Zabójczy czad

Kilkakrotnie strażacy wyjeżdżali na zgłoszenia dotyczące podejrzenia obecności tlenku węgla w budynkach mieszkalnych. Interweniowano w Sanoku przy ulicy Armii Krajowej, Jana Pawła II, Heweliusza i Daszyńskiego oraz w Besku przy ul. Starowiejskiej.

Osobówką w słup

W Zagórzu na ul. Batorego kierujący osobówka uderzył w słup. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

Potrącenie trzech osób na przejściu

Na ul. Jana Pawła II na przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił trzy osoby – dwie kobiety i mężczyznę. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do sanockiego szpitala. 

Oleista plama

W Zarszynie na ul. Szkolnej strażacy pracowali przy usuwaniu z jezdni plamy po oleistej substancji, gdzie doszło do kolizji drogowej.

 

 

źródło: KP PSP Sanok

foto: archiwum esanok.pl

 

 

  

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)