REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Osobówką uderzył w słup, pomiary stężenia tlenku węgla

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym, świątecznym tygodniu, sanoccy strażacy najczęściej interweniowali na zgłoszenia dotyczące podejrzenia obecności tlenku węgla. Było także kilka niebezpiecznych zdarzeń na drogach.

 

Pożar w kominie

W Czaszynie w dzień Wigilii doszło do pożary w przewodzie kominowym. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a ogień w porę zauważono i ugaszono.

Zabójczy czad

Kilkakrotnie strażacy wyjeżdżali na zgłoszenia dotyczące podejrzenia obecności tlenku węgla w budynkach mieszkalnych. Interweniowano w Sanoku przy ulicy Armii Krajowej, Jana Pawła II, Heweliusza i Daszyńskiego oraz w Besku przy ul. Starowiejskiej.

Osobówką w słup

W Zagórzu na ul. Batorego kierujący osobówka uderzył w słup. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

Potrącenie trzech osób na przejściu

Na ul. Jana Pawła II na przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił trzy osoby – dwie kobiety i mężczyznę. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do sanockiego szpitala. 

Oleista plama

W Zarszynie na ul. Szkolnej strażacy pracowali przy usuwaniu z jezdni plamy po oleistej substancji, gdzie doszło do kolizji drogowej.

 

 

źródło: KP PSP Sanok

foto: archiwum esanok.pl

 

 

  

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)