REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar dzikiego wysypiska i gaz na klatce schodowej

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali przy pożarach suchych traw, dzikiego wysypiska śmieci czy pustostanu.

 

Płonące trawy

Cały czas trwa sezon na wypalanie suchych traw. W związku z tym strażacy w minionym tygodniu interweniowali w: Prusieku, Zagórzu, Rakowej, Tarnawie Górnej (2), Tarnawie Dolnej, Łukowem, Jaćmierzu, Dobrej.

Wyczuwalny gaz

Strażacy dwukrotnie byli wzywani w związku z interwencjami dotyczącymi ulatniającego się gazu. Pierwsze zdarzenie dotyczyło budynku przy ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w Sanoku. Tam wyczuwalny był gaz na klatce schodowej. Natomiast druga interwencja dotyczyła miejscowości Markowce, gdzie gaz był wyczuwalny w wykopie studni.

Pożar pustostanu i zadymienie w mieszkaniu

W Dobrej doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Obiekt jest pustostanem, nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Z kolei w Sanoku przy ul. Cegielnianej zgłoszono zadymienie mieszkania. Również nie ma informacji o poszkodowanych.

Dzikie wysypisko w ogniu

Sanoku przy ul. Stróżowskiej doszło do pożaru dzikiego wysypiska śmieci. Nikt nie ucierpiał.

KP PSP Sanok 

29-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)