REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar dzikiego wysypiska i gaz na klatce schodowej

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali przy pożarach suchych traw, dzikiego wysypiska śmieci czy pustostanu.

 

Płonące trawy

Cały czas trwa sezon na wypalanie suchych traw. W związku z tym strażacy w minionym tygodniu interweniowali w: Prusieku, Zagórzu, Rakowej, Tarnawie Górnej (2), Tarnawie Dolnej, Łukowem, Jaćmierzu, Dobrej.

Wyczuwalny gaz

Strażacy dwukrotnie byli wzywani w związku z interwencjami dotyczącymi ulatniającego się gazu. Pierwsze zdarzenie dotyczyło budynku przy ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w Sanoku. Tam wyczuwalny był gaz na klatce schodowej. Natomiast druga interwencja dotyczyła miejscowości Markowce, gdzie gaz był wyczuwalny w wykopie studni.

Pożar pustostanu i zadymienie w mieszkaniu

W Dobrej doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Obiekt jest pustostanem, nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Z kolei w Sanoku przy ul. Cegielnianej zgłoszono zadymienie mieszkania. Również nie ma informacji o poszkodowanych.

Dzikie wysypisko w ogniu

Sanoku przy ul. Stróżowskiej doszło do pożaru dzikiego wysypiska śmieci. Nikt nie ucierpiał.

KP PSP Sanok 

29-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)