REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar samochodu, dachowanie i płonące trawy

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy najczęściej interweniowali na drogach powiatu. Był tez pożar osobówki i dachowanie na Traugutta w Sanoku. Do tego całkiem sporo zgłoszeń dotyczących pożarów traw na nieużytkach.

 

Wypadki, kolizje i stłuczki

W Sanoku na ul. Iwaszkiewicza doszło do wypadku drogowego. Nie ma informacji o obrażeniach poszkodowanych. Natomiast w Markowcach miała miejsce kolizja.

W Sanoku przy ul. Królowej Bony na parkingu pod marketem zderzyły się samochody osobowe. Strażacy neutralizowały płyny, które wyciekły  wyniku uderzenia. Nikomu nic się nie stało.

W Zagórzu na ulicy Batorego doszło do groźnej czołówki dwóch pojazdów osobowych. Dwoje kierujących trafiło do szpitala. W tamtym miejscu długo były utrudnienia w ruchu.

Natomiast w Sanoku na ul. Traugutta doszło do dachowania samochodu osobowego. jedna osoba została poszkodowana.

Dwukrotnie strażacy interweniowali na drogach w związku ze śladami ropopochodnymi na jezdni. Neutralizowali je na Prugara Ketlinga oraz na Królowej Bony.

Płonący samochód

W Prusieku zapalił się samochód. Nie ma informacji o poszkodowanych.

Uszkodzony dach

Z uwagi na bardzo silne podmuchy wiatru strażacy interweniowali przy ul. Daszyńskiego, gdzie została uszkodzona część dachu.

Pożar na złomowisku

W dzielnicy Dąbrówka strażacy pracowali na złomowisku, gdzie zapaliło się kilka wraków pojazdów. Na szczęście ogień szybko ugaszono.

Płonące kominy

Kilkakrotnie strażacy interweniowali podczas pożarów sadzy w przewodach kominowych. Wyjeżdżali do: Srogowa Dolnego, Czaszyna, Załuża, Sanoka na ulicę Traugutta.

Ruszył sezon na palenie traw?

Zrobiło się całkiem wiosennie. Strażacy w minionym tygodniu odebrali kilka zgłoszeń dotyczących pożarów suchych trwa. Interweniowano w: Pielni, Dudyńcach, Lalinie, Bażanówce, Strachocinie i przy ul. Łany w Sanoku.

KP PSP Sanok

 

 

18-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)