REKLAMA
REKLAMA

Księżniczki, wróżki, policjanci, strażacy. Fantastyczny bal karnawałowy (ZDJĘCIA)

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. Okres karnawału to wspaniały czas zabawy podczas licznie organizowanych balów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na 9 lutego dzieci z Nowosielec i okolic czekały z niecierpliwością – w Domu Kultury w Nowosielcach odbył się niezwykły bal!


Ponad 100-tka dzieci w wieku od 3 do 8 lat przybyła na miejsce przebrana nie do poznania. Księżniczki, policjanci, wróżki, strażacy, zwierzęta i przeróżne inne postacie wypełniły pięknie udekorowaną salę. Bal uroczyście rozpoczęła dyrektor przedszkola Małgorzata Rogowska, która wraz z nauczycielkami oraz wszystkimi pracownicami wcieliły się w postacie księżniczek. Niespodzianką było przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru lalek Pinokio z Nowego Sącza pt. „Przygody Kozy Kłamczuchy”.

Niezwykłą atrakcją był niecodzienny gość w osobie Myszki Miki. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnych zabaw oraz tańców przygotowanych przez nauczycielki z Tęczowego Przedszkola. Miła atmosfera udzielała się wszystkim: dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz rywalizowały w różnych, atrakcyjnych konkurencjach. Dodatkowo mogły podczas 5 godzinnego balu skorzystać z MINI SALONU URODY , pobawić się w KĄCIKU ZABAW, w którym niewątpliwie największą atrakcją był basen z kulkami, dzieciaki mogły zahrzeć także do mini studia fotograficznego i otrzymać fanbtastyczną pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia.

Zadbano również o pyszne menu dla małych łasuchów, podano ich ulubione dania: zapiekanki, watę cukrową, popcorn, owoce, paluszki czy żelki.

Kilka godzin szybko upłynęło w radosnej atmosferze, wspomnienia na długo pozostaną.

Składamy podziękowania pani Wójt Gminy Zarszyn, za bezpłatne użyczenie sali oraz wszystkim, którzy pomagali przy realizacji balu.

 

materiały nadesłane

09-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)