REKLAMA
REKLAMA

Księżniczki, wróżki, policjanci, strażacy. Fantastyczny bal karnawałowy (ZDJĘCIA)

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. Okres karnawału to wspaniały czas zabawy podczas licznie organizowanych balów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na 9 lutego dzieci z Nowosielec i okolic czekały z niecierpliwością – w Domu Kultury w Nowosielcach odbył się niezwykły bal!


Ponad 100-tka dzieci w wieku od 3 do 8 lat przybyła na miejsce przebrana nie do poznania. Księżniczki, policjanci, wróżki, strażacy, zwierzęta i przeróżne inne postacie wypełniły pięknie udekorowaną salę. Bal uroczyście rozpoczęła dyrektor przedszkola Małgorzata Rogowska, która wraz z nauczycielkami oraz wszystkimi pracownicami wcieliły się w postacie księżniczek. Niespodzianką było przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru lalek Pinokio z Nowego Sącza pt. „Przygody Kozy Kłamczuchy”.

Niezwykłą atrakcją był niecodzienny gość w osobie Myszki Miki. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnych zabaw oraz tańców przygotowanych przez nauczycielki z Tęczowego Przedszkola. Miła atmosfera udzielała się wszystkim: dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz rywalizowały w różnych, atrakcyjnych konkurencjach. Dodatkowo mogły podczas 5 godzinnego balu skorzystać z MINI SALONU URODY , pobawić się w KĄCIKU ZABAW, w którym niewątpliwie największą atrakcją był basen z kulkami, dzieciaki mogły zahrzeć także do mini studia fotograficznego i otrzymać fanbtastyczną pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia.

Zadbano również o pyszne menu dla małych łasuchów, podano ich ulubione dania: zapiekanki, watę cukrową, popcorn, owoce, paluszki czy żelki.

Kilka godzin szybko upłynęło w radosnej atmosferze, wspomnienia na długo pozostaną.

Składamy podziękowania pani Wójt Gminy Zarszyn, za bezpłatne użyczenie sali oraz wszystkim, którzy pomagali przy realizacji balu.

 

materiały nadesłane

09-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)