REKLAMA
REKLAMA

LIPIŃSKIEGO: Unikniemy korków? Remonty prowadzone także w nocy (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Od poniedziałku na ul. Lipińskiego trwają prace związane z układaniem nowej nawierzchni. Jeden pas jest wyłączony z ruchu, są utrudnienia. Wykonawca zaplanował roboty tak, aby nieco zmniejszyć uciążliwość ich dla mieszkańców i kierowców.

Aby zmniejszyć uciążliwość prac, roboty związane z układaniem masy bitumicznej są prowadzone późnym wieczorem i w nocy – informuje Damian Delikat, zastępca dyrektora kontraktu MAX BÖGL Polska.

Dodaje, że taki harmonogram prac był zaplanowany. Niestety, nie wszystkie roboty można przełożyć na późniejszą porę, z uwagi na nadmierny hałas. Zgodnie z informacją z GDDKiA oddział w Rzeszowie, w związku z budową obwodnicy od dnia 27 maja br. występują dodatkowe utrudnienia w ruchu na ul. Lipińskiego w Sanoku – na odcinku od skrzyżowania z ul. Beksińskiego do skrzyżowania z ul. Łany. Na czas układania nowej warstwy nawierzchni odcinki połowy jezdni są czasowo wyłączane poprzez ręczne kierowanie ruchem.

Dodatkowe utrudnienia potrwają do 08.06.2019 r.

O dobrej informacji związanej z prowadzeniem prac na ul. Lipińskiego na swoim fanpage na Facebooku poinformował także poseł Piotr Uruski.

– Dziękuję służbom drogowym remontującym „drugą” część ul. Lipińskiego za nocne prace przy realizacji zadania. To wielki ukłon w stronę mieszkańców miasta, szczególnie, że niebawem na dobre ruszą prace związane z remontem kolejnych dwóch, ważnych ulic: Krakowskiej i Rymanowskiej. Jakość dróg w Sanoku, których remonty są realizowane z pieniędzy rządowych, jest coraz lepsza. A już końcem roku wszyscy z nich skorzystamy, swobodnie przemieszczając się z jednego krańca miasta, na drugi – podkreśla poseł.

foto: Piotr Uruski

 

Warto dodać, że w ramach budowy obwodnicy Sanoka opiewającej na 140 mln zł, realizowana jest także ul. Dworcowa. Zbieg terminów prac bezsprzecznie jest uciążliwy dla użytkowników dróg, gdyż ulica Dworcowa jest naturalnym przedłużeniem ul. Lipińskiego – również remontowej. Poniżej fotorelacja.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

UWAGA! Na Lipińskiego jeden pas wyłączony z ruchu (FOTO)

 

 

 

29-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)