REKLAMA
REKLAMA

Łyżwiarze SKŁ Górnik już po pierwszym starcie. Medale (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W miniony weekend w Warszawie odbyły się pierwsze w tym sezonie Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim. Mimo, że zawodnicy SKŁ Górnik przystąpili do nich „z marszu” (po raz pierwszy na dużym torze w tym sezonie), odnieśli bardzo dobre wyniki.

W kategorii E1 (10 lat i młodsi) wśród chłopców zadebiutował Tomasz Synowiec w wieloboju zajął 17. miejsce.

W kategorii E1 (10 lat i młodsi) najlepsze 19. miejsce w wieloboju zajęła Oliwia Dydek. W tej grupie startowały jeszcze dwie zawodniczki – Justyna Czwerenko, która debiutowała w tych zawodach zajęła 28. miejsce, natomiast Madlen Pietrusa uplasowała się na 29. lokacie.

W kategorii E2 (11 lat) wśród chłopców debiutował Krystian Płodzień, który zajął w wieloboju 14. miejsce.

W kategorii E2 (11 lat) zwyciężyła Julita Krawiec wygrywając w każdym swoim biegu. W tej kategorii również startowały inne zawodniczki – 9. była Maja Pytlowany i 31. Aleksandra Lip.

W kategorii D1 (12 lat) startowały trzy nasze zawodniczki. Jagoda Kopczak zajęła w wieloboju 8. miejsce, gdzie za każdym razem biła „życiówki” z ubiegłego sezonu. 17. miejsce zajęła Maja Rysz, a nie ukończyła całego wieloboju Anna Stapińska, która w jednym z biegów miała groźnie wyglądający upadek.

W kategorii D2 (12 lat) spośród chłopców 2. miejsce w wieloboju zajął Szymon Hostyński, 9. Przemysław Zając, 10. Mikołaj Stabryła, który znacznie poprawił życiówki z ubiegłego sezonu.

Dziękujemy naszym sponsorom: Miasto Sanok, Gmina Sanok, MOSiR Sanok, PGNiG, HERB, SANSPORT, Siłownia Master, Markos, Esanok.pl.

tekst: Łukasz Kopczak (SKŁ Górnik Sanok)

źródło: materiały nadesłane

05-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)