REKLAMA
REKLAMA

Młodzieżowa Rada Miasta Sanoka będzie współpracować z samorządami szkolnymi (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Radni wchodzący w skład powołanej niedawno Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka obradowali w ramach III sesji. Debatowano na temat przyznawania honorowego patronatu nad wydarzeniami, przyjęto logo rady, a także wysłuchano sprawozdań przedstawicieli sanockich samorządów uczniowskich z pracy w szkołach.

4 grudnia 2019 roku przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj otworzył III posiedzenie rady oraz powitał przybyłych gości.

Kolejnym punktem obrad było sprawozdanie działań komisji i zespołów między sesjami. Następnie przeszliśmy do projektu uchwały w sprawie przyjęcia oficjalnego logo Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka, które bez problemów zostało przegłosowane.

Następnym punktem obrad był projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad i trybu nadawania patronatu honorowego dla wydarzeń, inicjatyw, projektów, fundacji, stowarzyszeń, organizacji, realizowanych dla młodzieży lub przy udziale młodzieży. Wnioski o patronat honorowy będzie można składać pisemnie osobiście do Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka lub w sposób elektroniczny na adres MRM: mrm@um.sanok.pl.

Następnym punktem obrad było przedstawienie przez przedstawicieli samorządów uczniowskich pracy w swoich szkołach oraz co wykonali i jakie mają plany na przyszłość.

W punkcie wolne wnioski i zapytania przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka poprosił o zabranie głosu przedstawiciela Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego, który bardzo ciepło odniósł się do naszej rady i oferował współpracę między Sanokiem a Rzeszowem.

Na sesji nie było żadnych wniosków ani pytań dlatego przewodniczący zamknął III sesje Młodzieżowej Rady Miasta i podziękował wszystkim za obecność.

Nowe logo Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka

– Myślę, że współpraca z Samorządami Szkolnymi poszczególnych szkół w naszym mieście będzie dobra i będziemy siebie wspierać i sobie pomagać dla dobra młodzieży, którą reprezentujemy. Liczymy także na udaną współpracę z Młodzieżowym Sejmikiem Województwa Podkarpackiego dla Sanoka. Jesteśmy zawsze blisko spraw młodych i chcemy realizować zadania, które stawia przed nami współczesny świat. Dlatego jeśli ktokolwiek będzie miał problem lub sprawę do nas, prosimy o kontakt, a każdy zostanie wysłuchany i miarę naszych możliwości spróbujemy pomóc – powiedział Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj.

 

 

źródło: materiały nadesłane

05-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)