REKLAMA
REKLAMA

Mażoretki z Beska najlepsze podczas wojewódzkiego przeglądu w Skansenie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniu 22 września w sanockim Skansenie odbył się XI Wojewódzki Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Podkarpackiego. W przeglądzie wzięło udział 11 orkiestr dętych, które prezentowały swe umiejętności zarówno w grze w marszu (przemarsz na Rynku Galicyjskim) jak i w koncercie konkursowym wraz z pokazem musztry paradnej z udziałem mażoretek (amfiteatr).

Jedną z orkiestr, która reprezentowała powiat sanocki była Orkiestra Dęta OSP Besko wraz z grupą Mażoretek Sunshine. Zarówno mażoretki jak i orkiestra zaprezentowały bardzo wysoki poziom w swoich prezentacji artystycznych. Orkiestra z Beska uplasowała się na 2 miejscu, natomiast Mażoretki Sunshine okazały się najlepszą grupą mażoretkową całego przeglądu, zdobywając 1 miejsce za prezentację musztry paradnej.

Sukces orkiestry i mażoretek to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich orkiestrantów oraz dziewczyn tańczących, które są prowadzone kolejno przez kapelmistrza Szymona Kielara i choreografa Adama Robla.

Wyniki wywalczone podczas sanockiego przeglądu, kwalifikują orkiestrę i mażoretki z Beska do kolejnego etapu rywalizacji, jakim będzie Regionalny Przegląd Orkiestr.

źródło: materiały nadesłane

24-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)