REKLAMA
REKLAMA

Mażoretki z Beska najlepsze podczas wojewódzkiego przeglądu w Skansenie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniu 22 września w sanockim Skansenie odbył się XI Wojewódzki Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Podkarpackiego. W przeglądzie wzięło udział 11 orkiestr dętych, które prezentowały swe umiejętności zarówno w grze w marszu (przemarsz na Rynku Galicyjskim) jak i w koncercie konkursowym wraz z pokazem musztry paradnej z udziałem mażoretek (amfiteatr).

Jedną z orkiestr, która reprezentowała powiat sanocki była Orkiestra Dęta OSP Besko wraz z grupą Mażoretek Sunshine. Zarówno mażoretki jak i orkiestra zaprezentowały bardzo wysoki poziom w swoich prezentacji artystycznych. Orkiestra z Beska uplasowała się na 2 miejscu, natomiast Mażoretki Sunshine okazały się najlepszą grupą mażoretkową całego przeglądu, zdobywając 1 miejsce za prezentację musztry paradnej.

Sukces orkiestry i mażoretek to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich orkiestrantów oraz dziewczyn tańczących, które są prowadzone kolejno przez kapelmistrza Szymona Kielara i choreografa Adama Robla.

Wyniki wywalczone podczas sanockiego przeglądu, kwalifikują orkiestrę i mażoretki z Beska do kolejnego etapu rywalizacji, jakim będzie Regionalny Przegląd Orkiestr.

źródło: materiały nadesłane

24-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)